Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten hol van a legjobb...

Budapesten hol van a legjobb babaúszás? Kinek milyen tapasztalata van e téren? Érdemes elvinni a babát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a Rubin hotelben voltunk most a héten először és szuper volt. 4 és fél hónapos a babám, imádta, élvezte, mindenki nagyon szimpatikus és segítőkész.

Szerintem drága, ár-érték arányban is, de úgy voltam vele, hogy a fiam imád pancsolni itthon, ha a nagy medencét is szeretni fogja, akkor legyen. Hát lesz, mert egy örök élmény. Én még soha senkire és semmire nem voltam olyan büszke közben, mint rá.


www.babauszas.hu

2009. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Az én kislányom is imád pancsolni itthon, remélem jól fogja érezni magát! :)

2009. szept. 3. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi ide megyünk szombaton:

[link]

2009. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: hát köszi szépen! Megfontolandó, mert messzebb van amit az első hozzászóló ajánlott, de pont feleannyiba kerül.

Még az első hozzászólóhoz az lenne a kérdésem, h ugye 45 perc a foglalkozások időtartama és ennyi időt kibir a baba a vizben? Mi van ha 5 perc után ki akar jönni és nem akar fürcsizni mert épp nincs kedve?

2009. szept. 4. 13:31
 5/5 Andi1979 válasza:

Ugyan nem most kérdeztétek, de azért én is írok, hátha másnak tudok jó tanácsot mondani ezzel kapcsolatban.

Mi a XVI. kerületbe a Stilianos babauszodába járunk, egy igazi babauszodába, ahol tényleg minden tökéletes és szép, nem utolsó sorban tiszta. Ugyan nem olcsó, de semmi pénzért nem vinném máshová a kisfiam. Voltunk olcsóbb helyen előtte, de össze sem lehet hasonlítani.

www.sbu.hu

2013. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!