Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámról három kérdés? Többi lent

Babámról három kérdés? Többi lent

Figyelt kérdés

1. Kislányom 6 hetes volt szerdán. Kb 1 hete nagyon fél, kapaszkodik mindenbe, ha pl le akarom rakni, akkor összerezzen, és próbál belém megkapaszkodni, néha sírva is fakad. Fürdés közben is meg van rémülve, kapaszkodik a ruhamba, karomba, és sír. Eddig nem csinálta ezt. Ez baj, vagy normális dolog? Miért csinálja ezt?

2. Csak anyatejjel taplalom, a szeklete meg mindig nagyon híg, szinte olyan mint a pisi. A színe sárgás. Ilyennek kell lennie? Amúgy nagyon szépen fejlődik.

3. A koldokcsonkja a 12. Napon esett le, minden rendben volt vele. De azóta is barna ott a bőre, olyan mintha sebes lennel De a felülete sima. Tapasztalt vki hasonlót?

Első babas anyuka vagyok, köszönöm a válaszokat!:)



2013. febr. 2. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nincs semmi gond. Furcsa neki még a világ. Öleld át, magadhoz. Szeretgesd, dédelgesd. Énekelj neki halkan vagy dúdolj valamit.

Ha fél, akkor vedd fel vagy nyugtasd meg. Természetes, hogy veled akar lenni, hiszen 9 hónapig össze voltatok nőve!


2. Normális, az én lányomé is ilyen volt. Ha aranysárga, az a legjobb.


3. 1,5 éves a lányom, mai napig olyan, mintha koszos lenne. Próbálom mosni neki, de nem nagyon változik. Nem gombás, már több szakember véleményét kikértem miatta. Nincs gond vele.


Hajrá ! :)

2013. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

1.Szerintem normális. Lányom is csinált ilyet.Egy idő után elmúlt.

2.Ha csak anyatejet eszik akkor normális!Napi 5 6 kakinak kell kb. lennie.

3.Bocs,erre nem tudok mit írni.Nekünk normál bőr színű volt utána.

2013. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsô kettő kérdésben teljesen egyetértek az első válaszolóval. ne aggódj, minden rendben van a picivel :) A következő tanácsadáson a köldökét viszont mutasd meg az orvosnak, mert lehet, hogy maradt ici-pici vadhús, amit ő lápiszos vattával lekezel. De ettől nem kell megijedni, sok babánál van, nálunk is volt :) jó babázást
2013. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!