Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hét alatt 460gramm hízás...

Két hét alatt 460gramm hízás nem sok három hetes babának?

Figyelt kérdés
3030g-mal jöttünkk ki a kórházból egy hetesen. holnap lesz három hetes és 3490g a súlya. 80-100g anyatejet eszik három-négy óránként. nem sok ez? most van az első növekedési ugrása és tegnap óta a 80 kevés 100-at kell neki adni. a növekedési ugrás után is igényelni fogja a 100at vagy visszamegy 80re az adagja?

2013. jan. 16. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem sok ,a kisfiam 6 hét alatt 2kg hízott.Most már 7 hónapos, 4 hónapos kora óta lelassult a hízás.
2013. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sok, van aki babája 1 hónap alatt 1 kilót hízik, heti 25 dkg-ot!
2013. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Kisfiam az elején kb. nonstop szopizott (sosem mértem az adagot, csak hetente a baba súlyát), és az első 4-5 hónapban kb. 1 kilót hízott havonta. A dokinéni megnyugatott, hogy ne aggódjak, majd le fog ez csökkenni. Most 14 hónapos, és eddig minden hónapban hízott valamennyit, de jól "osztotta be", mert most 11 kg, pont jó a súlya, nem dagi. Meg azt olvastam, hogy anyatejjel nem lehet elhízlalni a babát, bár ezt nem tudom, hogy valóban így van-e, de biztosan, ha ezt állítják az "okosok" (és ez most a jó értelemben vett okosok). A növekedési ugrásról sajna nem tudok nyilatkozni, mert - valami szerencse folytán - annyi tejem volt, hogy sosem volt kevés neki, így észre sem vettük őket.
2013. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem sok! :-)

Nekem a Kislányom 3700grammal született, és 1 hónaposan 5740 gramm volt. 3 hónaposan 8400, gondolhatod én hogy meg voltam ijedve! :-) Csak anyatejet szopizott 7 hónapos koráig, 1 évese 11500 gramm volt, 2 évesen 14 kiló.....Szóval semmi aggodalom, még ha puffancsok is a kezdeti időben, amikor elkezdenek mászni, lépegetni lelassul a folyamat!

2013. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!