Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces dolgokat szoktat...

Milyen vicces dolgokat szoktatok megmosolyogni / megnevetni pár hónapos babátokon (viselkedésén)?

Figyelt kérdés
Mi azt, amikor nagyon hangosat büfizik, amikor hapzini készül, de sikertelenül, és vicces hangot ad ki, amikor aludni készül, és a résnyire nyitott szeme mozog jobbra-balra, közben csücsörít. meg pesze amikor gagyog, mosolyog :)
2009. szept. 3. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:

a kisfiam állandóan aerobikozott 5 hónapos koráig. bal karját emelte a jobb lábával és fordítva. írtó vicces volt:)

aztán mikor elfáradt, akkor olyan szögben tartotta a kezét, mint superman mikor repült.

2009. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is állandóan superman-t játszik. Olyan édes:)
2009. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak voltak különböző szokásai, amik 2-3 hétig voltak meg. Sziszegett, sóhajtozott, köhögött, de a legtutibb az volt, amikor 3-4 hónaposan, csukott szájjal olyan hangokat adott, mintha röhögne. Olyan "göndörkacaj" szerű volt. Ezt sokszor csinálta, és mi rengeteget röhögtünk neki. Most 11 hónaposan újból felvette ezt a szokást, csak most sokkal hangosabban, és mindenhol csinálja. A boltban jól elszórakoztatja vele az embereket.
2009. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legviccesebb, amikor "kacag", olyan nevetés szerű hang, de ki és be is veszi közben a levegőt, igy inkább hörgésre hasonlit :D A másik legviccesebb mostanában (5 hónapos), hogy hason feltolja a fenekét, és feláll a lábával, de a felsőteste lennmarad, a nyakán támaszkodik, mert azt még nem tudja, hogy emelje :D
2009. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak új nevetése van, imádom. Egyszer fürdés után, ahogy simogattam a felsőtestét, elkezdte magát sündisznóba összehúzni és közben kacagott, de olyan édes arcot vágott! Lehet, hogy csikis.

A másik, mikor büfiztetem és a hátam mögött lóg a falon egy hol csillaggal, ilyen kis plüss, nagyon tetszik neki, próbálna közelebb menni, kis kezével tolja el magát a vállamtól, a feje meg még úgy inog közben, mint a bólogató kutyáké az autóban.

Végül mikor kicsit többet evett, kínlódik a büfivel, aztán csak sikerül neki, de jön vissza egy kis tej is és lóg ki a szájából, mint egy bulldognak, ő meg közben mosolyog, mert megkönnyebbült. :)

2009. szept. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* hold csillaggal
2009. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hetes kisfiam most kezdi próbálgatni a hangját, nagyon édes! :-))) És sokszor sikerül neki fityiszt mutatni meg kinyújtani a középső ujját :-))) Korán kezdi...
2009. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 10 hónapos és rá van kattanva a zoknikra. Amikor teregetek vagy szedem le a száraz ruhákat ott van mellettem és várja, hogy leesen egy zokni(más ruha nem érdekli). Rástartol, berakja a szájába és mint egy kiskutya rohangál(négykézláb) össze-vissza a lakásban.
2009. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem iker babáim vannak, 6 hónapos kisfiúk. Egyikőjük kinyújtja a nyelvét, ha fúj a szél. Múltkor így vittük kenguruban végig a városon :) Kedvencük a visítozás, édesen tudnak kacagni, és mikor fürdés után öltöztetem fel őket a pelenkázón, mindig meg akarják enni a tesó ruháját. Nem a sajátjukat, mindig a másikét tömnék a szájukba, persze ha hagynám :)

Elveszik egymás cumiját, egyiknél 2 cumi, másik baba ordít cumi nélkül Most nagy kedvenc, elbújnak a pelus alá, és ott szuszognak alatta, majd nagyokat kacagnak, mikor megtalálom őket. És a legszebb az evés. Mikor kanalaznak, semmi nem menne mellé, ha nem tömnék a szájukba a kezüket és nem akarnák elvenni tőlem a kanalat. Evés után én is öltözhetek át velük együtt, de volt már olyan is, hogy kanalazás után meg kellett őket fürdetnem.

Szóval, nekünk egy kabaré minden napunk, de jó értelemben. És még nem is tudnak mászni :O

2009. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!