Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20évesen baba? Belementek?

20évesen baba? Belementek?

Figyelt kérdés

Kész tény, babát szeretnék!

Párom külföldön dolgozik, augusztus tájékán kész lesz az ideiglenes házunk, pár év múlva nagyobbat szeretnénk, külön szülőktől, de addig élek én a (szüleim) udvarunkon ahol van egy szoba konyhás fürdőszobás, külön bejáratú lakrész!Ami most teljesen kész lesz augusztusra! Utána pedig hogy külföldön vagy Magyarországon maradunk kérdéses.Ti bevállalnátok?? Napokóta a párommal két család babájával is töltjük az időt, mindenki mondja hogy ideje sajátot csinálni, meg vegyük a mintát,szóval teljesen belehabarodtam.

Édesanyám ellenzi, de én tudom hogy komoly vagyok ezen a téren és nem csak fellángolás.


2013. febr. 3. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pedig csak az, ez abból látszik, hogy más babája váltotta ki nálad nem belűről jött.

Nem én 20. évesen nagyon fiatalnak érezném magam hozzá, ja és nem a páromnak hanem a férjemnek szeretnék szülni.

2013. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vőlegényem, de jővőRe tervezzük az esküvőt, egész szűk családit.
2013. febr. 3. 21:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Párod, vagy férjed? Nem mindegy.... 20 éves csajokat simán felcsinálnak, aztán élnek mással boldogan a párocskák... főleg külföldön.

Vegyen feleségül, majd meglátjuk mennyire gondolja komolyan!

2013. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Én leírom a részleteket az elejétől.


Terhesség alatt érzékenyebb vagy, meg kell venni a vitaminokat, ha magán dokid van havonta menni (10.ezer), zülés magándokinál 100ezer +szülésznő) én magán szobában is voltam (napi 10ezer), baba cuccok újonnan 800ezer. (bár ebben mindenkinek más az igénye).


Ha megszületik a baba, 4hónapig, szoptatsz, vagy tápszeres. Ha szoptatsz olcsóbb, ha tápszer plusz 10-20ezer havonta. 4hóap hasfájás, ha szerencséd van kevesebb. Az első 2 hónap minimum 3 óránként kelsz, etetni, tisztába tenni, ha nincs szerencséd, még jó sokáig nem alszol. Amig 3-4hós, addig sokat alszik napközben és tudod is vinni 1-2 helyre. Ahogy nagyobb, kevesebb idő magadra, párodra, kevesebb szex, kevesebb program. Kevesebb pénz magadra. A hozzátáplálás plus pénz. Én pl. üveges kaját adtam 8hóig, mert nem volt időm energiám főznmi neki külön, és megtehettem. Kb. a gyerekre ruha, minden kaja, gyógyszertát, stb... min. 60ezer. Felejtsd el, h bulizni mész, vagy vármi olyan kikapcsolódás a pároddal, max. néha ha anyukád vigyáz rá. Ha nem vagy 1 türelmes tipus, akkor készülj, mert idegileg totál kileszel. Persze ezek mellett csodás dolog a baba, de mindenki csak a jót írja le... És még sorolhatnám napestig! Csak, h képbe legyél. Az nem ugyan az, h nálad van ismerősöd gyereke... Nekem is volt ilyen, ég és föld! GONDOLD ÁT ÉS MÉG ÉLD KI MAGAD! PLusz teremtsétek meg a nyugis környezetet. Így, h te se tudod pontosan mi lesz... nem túl felelősség teljes.

2013. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

persze tisztában vagyok ezekkel, szerencsére nyugis vagyok, bulizós sem vagyok, és nem most rögtön terveztem hanem néhány hónap múlva.

Igen mindennek van hátulütője, ennek is de a gyermek nevelés szerintem csodálatos.

2013. febr. 3. 21:11
 6/13 anonim ***** válasza:
O, te jo eg,most latom mit irtam,bocsi a sok hibaert.telefonrol vagyok fent...
2013. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen szültem. Megfelelő anyagi háttér, szerető férfi, segítő család. Imádom a lányomat, de korai volt. Pedig biztos voltam benne, hogy akarom. Úgy, mint te.
2013. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 20 éves nő már tud komolyan gondolkozni.De egy 20 éves fiú még nem élte ki magát.Én így jártam!20 évesen férjhez mentem,21 évesen szültem meg 23-évesen aztán a férjem rájött hogy még csak 1 nő volt az életében,én és kiakar próbálni mást is.Válás lett a vége.Nem megijeszteni akarlak de nagyon nagy szerelem volt a miénk is!
2013. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20 évesen lettem terhes,párom 19 volt,megtartottuk,jelenleg együtt élünk,összeházasodtunk,van lakásunk autónk,fiunk 2 éves,23 vagyok a párom 22 mindketten dolgozunk,lassan államvizsgázom,mindig védekeztünk,pont azért,mert 2-3 évvel később szerettünk volna babát,de így jött össze,neked kell tudnod és a párodnak,nem itt idegeneknek.
2013. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van munkád, jogosult lennél gyed-re?
2013. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!