Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20évesen baba? Belementek?

20évesen baba? Belementek?

Figyelt kérdés

Kész tény, babát szeretnék!

Párom külföldön dolgozik, augusztus tájékán kész lesz az ideiglenes házunk, pár év múlva nagyobbat szeretnénk, külön szülőktől, de addig élek én a (szüleim) udvarunkon ahol van egy szoba konyhás fürdőszobás, külön bejáratú lakrész!Ami most teljesen kész lesz augusztusra! Utána pedig hogy külföldön vagy Magyarországon maradunk kérdéses.Ti bevállalnátok?? Napokóta a párommal két család babájával is töltjük az időt, mindenki mondja hogy ideje sajátot csinálni, meg vegyük a mintát,szóval teljesen belehabarodtam.

Édesanyám ellenzi, de én tudom hogy komoly vagyok ezen a téren és nem csak fellángolás.


2013. febr. 3. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen lettem terhes, pedig eszem ágában sem volt. Megmondom őszintén nagyon nem örültem, a párom viszont igen, emg is lepődtem, összeházasodtunk. Azóta is boldogok vagyunk együtt annyira h már kistesó is van. Örülök hogy így alakult, fiatalon könnyebben veszitek az összes akadályt, a szervezeted is a terhességet, te is az éjjeli keléseket. bár nem kell túldramatizálni, igggen az első 6 hét nagyon nehéz és kimerítő, de áltlaáb utána már teljesen laza. Nekem csak 1 év van a két fiam között és így is volt időm pihenni, aludni napközben, minden nap takarítottam és főztem a férjemnek mire hazajött. Nem vagyok egy bezzeganya, néha roahdtul idegesítőek tudnak lenni ez tény, de ha jól álltok hozzá akkor nem fog változni a kapcsoaltotok semmit a pároddal csak jobb lesz és tele lesztek szeretettel a pici mitt:)
2013. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja és igen első babámnál sehova nem mentem, szó szerint, 4 fal (külföldön élünk tehát nem volt olyan h most nagyik vigyáznak rá) se abrátnő se semmi. De 3 hós korától átaludta az éjszakákat a pici este 7 től, mi meg filmeztünk, együtt fürödtünk, mikor már nem szoptattam néha boroztunk a férjemmel és marha jól elvoltunk. Másodiknál már kicsit lazábban vettük, hívtunk babyszittert és néha 1-2 havonta egyszer elmegyünk szórakozni, most már itt is vannak haverok. Babyszitter csak annyit cisnál hogy itt van, mivel a picik alszanak (kisebb 6 hó alatti) semmi dolga sincs. Persze másnap kicsit nehezebb a nap velük, de néha ilyen is kell. Attól h anyuka leszel nem kell trottyosan viselekdni, attól még nő amradsz meg feleség és fiatal és ezt el is lehet ismerni és lehet eszerint is élni. Néha nagyon nehéz külföldön lenni, egyedül, segítség nélkül, mi a pénz miatt csináltuk mint mindenki más, szerintem emgéri az anyagi biztonság, az hogy nem kell paráznunk h marad e pénz hó végére, hogy nem veszekszünk a pénz miatt azt h néha nagyon szar nekünk. De az ritkán van. :)
2013. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök hogy sokan nem lebeszélni akarnak! A leglényegesebb hogy a párom az 26éves lesz idén, szóval nem velem egyidős komolytalan kissrác! :)

Ma reggel a 2 munka között áttémáztuk hogy 1-2 év és mehetünk komolyba csak előbb legyenek meg az autónk, a házikónk, pénzünk, na meg előtte egy két nyaralás, mellette takarékosan gyűjtögetni!

2013. febr. 4. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!