Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy marad a cumi a baba...

Hogy marad a cumi a baba szájában?

Figyelt kérdés

Rá kell szoktatni vagy hogy csináljátok, hogy ne essen ki és ne köpje ki?

2 hónapos a babám


2013. febr. 2. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Tedd bele a szájába! Egyébként ne érdekeljen ez téged!!!!!!
2013. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beletettem, de kiesik és kiköpi.
2013. febr. 2. 22:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiköpi nem kell neki. Bár én megszoktam várni hátha elkezdi szopni, egy 5 másodpercig finoman megpróbálom benntartani. Ha kitolja a nyelvével nem kell neki. Van olyan baba, aki nem szereti, ezzel nem lehet mi csinálni max venni sokfélét, hátha.
2013. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarod rászoktatni? Aztán meg azzal fogsz küzdeni, hogy szoktasd le róla.
2013. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne érdekeljen az téged!
2013. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ki ez a barom? :D
2013. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, hogy bent tartottam kb. 5-10 msp-ig. Nekünk a védőnő mondta a játszócumit, mert a fiam fél óránként akart enni, így állandan sírt szegénykém és "megszidott", hogy mindig etetem. Úgyhogy így került a játszócumi a képbe, de nagyon megbántam, mert sírni a cumi mellett is sírt, mert ugyanúgy éhes volt. Viszont amikor jól lakott és megnyugodott, akkor meg azért sírt, mert el akartam venni a cumit. Most 7 hós és iszonyatosan cumi mániás, remélem el tudom tőle venni 1 éves kora előtt.
2013. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Állandóan a mellemen van, iszonyat sokat eszik. Nagyon fáj a mellem, rágcsálja is, egész nap rajta lenne. Visít mikor leveszem, teljesen rászokott, hogy folyamatosan cicizik. Fáj a hátam, a cicim és nem akarom, hogy "kisdisznó" legyen-ezért próbálkoznék a cumival.
2013. febr. 2. 23:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg különböző fajta, formájú cumikat, hátha valamelyik megtetszik neki, de ha nem akarja elfogadni, sajnos nem tudsz mit tenni! Mi is pont az állandó cicizés miatt akartuk rászoktatni, meg nyúlkált le magának és bukott, de semmi eredménye nem volt! Volt hogy szívta, de nem sokáig, úgyhogy inkább hagytuk a dolgot!

Próbálj napirendet kialakítani és elfoglalni a babát valami játékkal, így talán nem fog annyit cicizni!

2013. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sokat alszik, majd felkel, elnézeget, hangokat hallatt, játszószőnyegen van, hason van, majd megunja és sírni kezd. Majd 2 óra múlva aludni szeretne, de sír, így akkor is cicit kap, így alszik el. De főleg este, akár hosszú órákon át is a cicimen lóg, majd nem tudom lerakni, mert egyből megébred. Ha lefekszünk, akkor is ugyanez, megébred újból és újból, amikor kiveszem a szájából a mellemet.

6,2kg és van még mellette két kicsim és náluk nem volt ilyen probléma. Se nem lógtak a mellemen, se nem faltak ennyire, altatásnál sem volt ilyen gond.

2013. febr. 3. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!