Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használja a Borostyánlánco...

Aki használja a Borostyánláncot milyen változást tapasztalt fogzásnál? Elmaradtak a szenvedések, sírások, nyüglödések?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be! Azért próbáld ki hátha nektek használ!
2009. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be és egy barátnőmnek sem... :(
2009. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött be.
2009. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mióta rajta van jobban alszik és nem olyan nyügös!

Nem tudom ennek tudható-e be de úgy veszem észre használ.2 lényege van,1.Éjjel nappal hordani kell sose szabad levenni

2.Hinni kell benne mert ha eleve úgy teszed fel neki hogy vagy vagy akkor nem is fog használni.De aztán kitudja lehet ember függő is kire hogy hat a borostyán! 6 hónapos anyuka

2009. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok!

Az én kisfiamon is éjjel nappal rajta volt, még fürdetéshez sem vettem le. Hinni is hittem benne nagyon. Annyira hogy elvittem megnézetni szakértővel, hogy tényleg borostyán-e vagy átvertek, mert hogy nem használ. Aztán mondták hogy valóban borostyánból van. Azt mondta ott a hölgy, hogy 10-ből 2-nek nem használ! Hát mi sajnos beleestünk abba a kettőbe! :(

2009. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen sajnos:(Nálunk pl:dicsérik a homeopátiás dolgokat mi is használjuk de nem sok sikerrel:(Nem lehet minden úgy sajnos ahogy szeretnénk.
2009. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te hiszel benne az nem elég. A babának kéne benne hinni, hisz őróla van szó, de ő meg még ezt nem tudja felfogni.
2009. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!