Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is sokszor csuklik?

Eszo kérdése:

Ti babátok is sokszor csuklik?

Figyelt kérdés

szinte minden máodik szopi után. 8 hetes.

ti mit tesztek ellene?

cumisüveget nem fogadja el, hogy adjak neki pl. teát..


2013. febr. 4. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Bizony,az enyém is sokat csuklik.

Igaz ő még csak 4 hetes.

Én teát szoktam neki olyankor adni,pár kortyot

és egyből elmúlik tőle.

A védőnő tanácsolta,és igaza lett. :D

Miért nem fogadja el a cumiüveget?Milyet használtok?

2013. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudom..ne cici :-))

a cumit is kitolja, meg a cumisüveget is..pedig mindegyikből próbáltam több félét is :-(

2013. febr. 4. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem még azt mondta a védőnő,hogy ilyen esetben

próbáljam meg kanálból itatni.És nekem azt is ügyesen

elfogadja.Próbáld meg te is,hátha az jobban tetszik majd neki. :D

1-es voltam

2013. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is kéne neki cumisüveget adni vagy cumit, mert majd megszokja és nem fogadja el a cicit. A doktornőnk azt mondta, 1 hónapos koráig ne adjunk neki nyugtató cumit, mert azt másképp szopizza és az nem jó. Aki igazi anyatejes baba, az nem szokta szeretni a cumisüveget. A kanál tényleg jó ötlet, az én babám is sokat csuklik, pedig már 6 hónapos. Sajnos kevés tejem volt, és mivel megszokta, hogy az üvegből gyorsan, könnyen jön a tápszer, így hamar le is szokott a szopiról.
2013. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az enyém még mindig dokat csuklik (8 hónapos), és ha nem szomjas, akkor hiába próbálom itatni.


a 'sárgán virágzik a tök' kezdetű nótát énekelem neki, és a végén szokott lenni egy kicsi 'zsupsz' is, hogy kizökkenjen a csuklásból. ez sokszor segített :)

2013. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!