Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most komoly, hogy ha már...

Ez most komoly, hogy ha már jár a baba, vehetek neki 6-7 ezer forintokért új cipőt 2-3 havonta (ahogy kinövi)? Télen hány pár kell? 3-4 ezer forintos árban max nincsenek első lépés cipők?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 06:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Én zetpol cipőt használok (illetve eddig egy szandija volt, most tervezem az őszi cipőt), ugyan nem bőr, hanem textil, de ugyanolyan jók, tartják a lábat, minőségiek és nem utolsó sorban találtam az én magas rüsztű, széles lábú lánykámnak jó cipőt, ami elég nehéz. Áruk olyan 2000-3000 Ft. között van. Nézz utána a neten. 15,5 hós kislány anyukája.
2009. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Az én lányom 16 hónapos. Az első benti cipőcskéje egy Liliputi volt amit 4 hónap alatt nőtt ki. A második benti is Liliputi de ez már Pediped, kintre pedig májusban vettem neki egy Elefanten szandált és még mindíg messze van attól, hogy kinőlje. Tehát ez babafüggő. Van akinek gyorsabba nő a lábacskája. És semmi sem kötelező. A szülő dolga eldönteni, hogy mire tud és akar áldozni. Én a cipőn nem spórolok mert egy életre kihat ha most nem megfelelő lábbelit adok rá. És még így sem biztos, hogy nem lesznek problémái majd a lábával, gerincével. De talán jobb áldozni egy minőségi cipőre mint később orvosnál várakozni órákat és horror áron megvenni különböző talpbetéteket amiket felír a doki. A Zeptolt én is néztem de szerintem mivel nem bőr ezért nem is tartja úgy a bokát és belebüdösödhet akár gombás is lehet a gyerek lába. Persze ezt csak én gondolom. Használt cipőt sem ajánlatos adni a lábukra mert az sem egészséges mivel egy idegen kisgyerek már kitaposta. Sajnos minden gyerekholmin nyerészkednek a szülőkön de én a cipőre inkább áldozok.
2009. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok. Előzőnek írom, hogy a zetpol tartja a lábat, a lányomnak az van, attól még mert nem bőr, tartja a bokát, sarkat.... A hivatalos oldalukon írnak is arról, hogy tanúsítvány van arról, hogy egészséges a cipő. tehát nem a levegőbe beszélek és nem is vagyok kereskedőjük sem. Csak egy használó, de maximálisan meg vagyok elégedve vele.
2009. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Gombás sem lett a gyerekem lába a zetpoltól. :) A többiben egyetértünk, valóban babafüggő, hogy milyen gyorsan nő a lába. A lányomnak nyár eleje óta van meg a szandi, 18-as, még mindig jó. Tehát 3-4 hónapot is hordhatja, de akár tovább is, ha egyébként az időjárás lehetővé teszi. Használt cipőt valóban ne, mert azt már másik gyerek a saját lábára "igazította", ami nem a Te gyereked lábformája.
2009. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első, köszi a válaaszt! Második, neked is köszi, de attól még, hogy elkezdesz győzködni, milyen jók is ezek a drága cipők, attól még szemfényvesztésnek tartom, hogy ennyibe kerüljenek. Max kihasználják, hogy a szerető szülők megveszik, lévén, más gyerekcucc is ilyen alapon van itthon árazva. Külföldön nem ez van, ott a gyerekruha alap. Használtat nem akarok venni. Irjatok még, akik tudtok olcsóbb, de megbizható márkákat, ötleteket, előre is köszönöm.
2009. szept. 4. 07:59
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem is 2-3 havonta de 4 havonta be kell ruháznod ebbe. Ezzel jár a gyereknevelés. Biztos te is gyorsan kinőtted a kiscipőd!
2009. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Én Elefanten cipőket szoktam venni, az a boltban 7.990.-Ft, de a teszveszen és a vaterán is szoktak árulni újakat is, nem csak használtat, most vettem épp egy vadi újat 3.900.-Ft-ért
2009. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is zetpol párti vagyok és bőr cipőket is forgalmaznak.

Innen kérj árlistát:

[link]

2009. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Második vagyok és bocsánat hogy le mertem írni a véleményemet segítő szándékkal. Szerintem semmi rosszat nem írtam és én sem vagyok kereskedő. Nem akarlak meggyőzni semmiről. A Zeptolról sem írtam rosszat csak hogy én laikusként mit gondoltam róla. Külfölddel meg hiába példázódsz mert itthon vagyunk és nem másutt. Szerintem sétálj el egy kínaiba és vegyél ott lábbelit ha már a jószándékot is csak kritizálni tudod azzal talán elégedett leszel minőségben és árban is.
2009. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok, aki a zetpolt dícsérte. Tudom, hogy a kérdezőnek szántad a véleményed, de már ne is haragudj, amit gondolsz laikusan az nem igaz a zetpol cipőkre. Úgy gondolom tévútra meg nem kellene vinni a kedves kérdezőt....
2009. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!