Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most komoly, hogy ha már...

Ez most komoly, hogy ha már jár a baba, vehetek neki 6-7 ezer forintokért új cipőt 2-3 havonta (ahogy kinövi)? Télen hány pár kell? 3-4 ezer forintos árban max nincsenek első lépés cipők?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 06:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%

Utólsónak üzenem, hogy én a saját véleményemet írtam le. "A Zeptolt én is néztem de szerintem mivel nem bőr ezért nem is tartja úgy a bokát és belebüdösödhet akár gombás is lehet a gyerek lába. Persze ezt csak én gondolom."

Ha nem tudsz mondatokat értelmezni akkor legalább ne kötöszködj. Oda írtam, hogy ezt csak én gondoltam így. Ez nem azt jelenti, hogy igazam is van. Ha ettől valaki "tévútra" kerül azt csak sajnálni tudom. Írtam egy szubjektív véleményt a konzekvenciákat pedig mindenki levonja úgy ahogyan akarja.

2009. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat, mielőtt bárki személyeskedésnek veszi, nem én pontoztam le a hozzászólásokat, nem értem, miért ennyire vérremenő ez a témakör, hogy valaki igy befut és körbepontoz :( További szép hétvégét mindenkinek! :)
2009. szept. 5. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!