Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki? Beteg lett a...

Mit adjak neki? Beteg lett a babám! Többi lent.

Figyelt kérdés
Jó pár napja, lázzal kezdődött egy betegség nálunk, láza már nincs, viszont köhög, és napi 1 szer hányni is szokott:( Széklete rendben...10 hónapos egyébként...Szerintetek próbáljak neki adni enni mindent a szokásosan, vagy esetleg csak gyümölcsöt, tápszert átmenetileg?Egyébként is étvágytalanabb:( Köhögésre mit javasoltok? Egyéb tanács? Köszönöm előre is!!!
2013. febr. 4. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

a lényeg hogy igyon sokat. és egyen is egy kicsit. hányás a köhögés miatt lehet.

szerintem mindent adhatsz neki amit eddig, mert 10 hósnak még úgy sem adsz eleve nehéz ételt.

2013. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hurutos köhögése van, akkor az Ambroxol szirupot javaslom. C-vitamin, illetve Calcimuscal sem ártasz. Enni nyugodtan megpróbálhatod azt, amit szokott. Ha keveset eszik nem baj, folyadékot igyon rendesen.
2013. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg orvos??

Nem nagyon vagyok orvoshoz rohangáló, a gyerekeket is csak akkor viszem, ha nagyon muszáj, de azért egy 10 hónapost tuti elvinnék, plán ha még nem volt ilyen köhögős, hányós betegsége, és azt sem tudod, hogy mit kell neki adni ilyenkor.

Vagy legalább egy telefont engedj meg a dokinak!


De most komolyan, ha én is leírom, hogy Ambroxolt adj neki, akkor mész a patikába és veszel?



Nem bántani akarlak, ne érts félre, de ezek amiket kérdezel, tipikusan olyan kérdések, amiket gyerekorvosnak szoktak feltenni.

2013. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is megmutatnám dokinak, a hányás az gáz.


Köhögésre Ambroxol, amellé Cebion. De majd a doki megmondja.

2013. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért nem akarom orvoshoz vinni, mert emellett jó kedélyű, vidám,nem folyik az orra, és nem is egész nap köhög, valamint láza nincs! Tegnap nem hányt pl, azt hittem már nem is fog...erre ma, megint egy picit...De lehet köhögéstől, ahogy írták, mert valóban utána történt...Nem szeretném, ha a többi gyerek még jobban megfertőzné, és újra belázasodjon, mert most van valami járvány...Ha a rendelőbe megyünk, akár tanácsadásra másnapra tuti mindig megbetegszik...Akkor már lehet, hogy inkább kihívom a dokit, ha nem javul!
2013. febr. 4. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!