Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki, hogy ne...

Mit adjak neki, hogy ne legyen beteg? Mivel előzzem meg, hogy nem legyen rosszabb?

Figyelt kérdés
Van egy 22 hós fiam, ma reggelre már szürtyögött az orra és köhécselt is (most még száraz). Valószínű tőlem kapta el. Nekem nagyon kemény torokfájás, orrfojás, füllfájásom van/volt. De mivel csak azt hittem megfáztam, nem aggódtam, hogy elkapja. De aztán tegnap este már be is lázasodtam. Ezért félek, hogy őt sem csak a szél fújta meg, hanem valami vírusos dolog lehet. Mit adjak neki, valami vitamint vagy már köhögésellenit....? Nem akarom, hogy beteg legyen!
2012. aug. 27. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már elkapta akkor nagyon megelőzni nem tudod. Ami segíthet, hogy gyorsan legyőzze az a C vitamin (Cebion) aztán ha komolyabb a baj akkor majd ír fel gyógyszert a dokitok.
2012. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
C-vitamin cseppeket adj neki a patikában lehet venni, ha nem súlyos addig semmiképpen ne adj neki mást.
2012. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!