Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkakiütésre valami használ...

Pelenkakiütésre valami használható dolog?

Figyelt kérdés
kisfiam most 3 hetes de mióta megszületett piros a feneke,néha jobb állapotban van de mindig előjön,akármit csinálok,pedig éjjel is direkt 3x cserélem neki,inkább le is mosom meleg vízzel,van sudokrém,neogranormon,gyógyszertári boraxos,ezek eddig semmit nem használtak,libero a pelusa,popsitörlő változik,mikor mi...fürdető dm-es,állítólag minden mentes?! pelenkaváltás vagy mi használhat még? köszönöm!
2013. febr. 4. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Vannak babák akik egyszerűen az eldobható pelust nem bírják, náluk érdemes lenne megpróbálni természetes alapanyagú (pamut, bambusz,kender) mosható pelust használni. Tudom, ez már téged is érintő kérdés, hiszen munka van vele, de általában megoldja a problémát.

Ha nem az, akkor még az szokott lenni előforduló hiba kezdőanyukáknál, hogy egyszerűen túl sok krémet használnak, és így nem tud szellőzni a bőr. Egy kis szellőztetés sem árt, ha nagyon piros a popsi. Törlőt is érdemes lecserélni csak bevizezett rongyra, vagy egyáltalán nem használni, hanem egyből mosni a baba popsiját a csap alatt

2013. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi neked is,egyébként nem kezdő vagyok,ő a második kisfiam :) csak az elsőnél ilyen probléma nem volt szerencsére.vízzel mosom neki,szép szárazra törlöm,utána kenem és szellőztetem is,van itthon mandulaolajam is,azt is kipróbálom,már teszteltem is,nem allergiás rá.ha mind ezek nem jönnek be,váltunk pelust természetesre.
2013. febr. 4. 17:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik, hogy tényleg nagyon érzéken bőrű. (nekünk a neogranormon segített a pirosságon a legjobban, de azt írtad is, hogy próbáltátok)
2013. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Jégtánc ***** válasza:
Sima babahintőport használtam,megszárítottam a popsiját,hagytam kicsit levegőzni és vékonyan beporoztam.1-2 nap alatt mindig rendbe jött.
2013. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyik hintőporos - szóval popsitörlővel letöröltem, utána szárazra töröltem és akkor hintőporoztam be. Sima mezei hintőpor, semmi extra.
2013. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,a canesten segített,pedig még csak 1x kentem be de máris szebb!
2013. febr. 5. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!