Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a 6 és fél hónapos...

Mit adjak a 6 és fél hónapos babámnak reggel enni ha nem akarja egyik tápszert sem most már elfogadni?

Figyelt kérdés
Tízórai nálunk kimarad, mivel átalussza ezt az időt. Délben sütőtököt-almával, krumplit-almával, krumplit-répával ezeket szoktam neki adni. Uzsira kekszes alma, vagy üveges gyümik. Vacsira meg tápszer, akkor elfogadja. Esetleg miket adhatok még neki?
2013. febr. 5. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
A Milumil és a Milupa tejpépek finomak.Mi már nagyon régen azt esszük reggelire.
2013. febr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És meddig elég?
2013. febr. 5. 07:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Reggelie tejpép+ tea, vagy gyümölcslé.

Ebédre alma gesztenye burgonya,

Tök burgonya paradicsom

Cukkini burgonya paradicsom

Brokkoli burgonya

Spenót burgonya

Cékla burgonya

Zöldbab burgonya,

Zöldborsó burgonya


Burgonya helyett a főtt zöldségez turmixolhatsz főtt rizst.

2013. febr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 doboz 1 hétre elég nálunk.
2013. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Èn is tejpéppel próbálkoznék ha nem fogadja el a tápszert.
2013. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi csak uzsonorrá eszünk tejpépet, de nagyon szereti, a 250 gramm nálunk is kb. egy hétig elég( van, hogy tízórai is ez). Kérhetsz az orvostól receptre gabonapépet is, mi a Sinemilt adjuk a fiamnak, 600gramm, és kb. 2000Ft receptre. Nem tejes, viszont lehet ízesíteni gyümölccsel.
2013. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2013. febr. 5. 08:04
 8/10 anonim ***** válasza:
A 6. vagyok. Mi Hipp-et, gyümölcsöset vettünk, nekem jobban szereti, mint a Milumil gyümölcsös tejpépet. Viszont a kekszes Jó éjszakát Milumil tejpépet nagyon szerette illetve a csokisat is. Pudingot is ehet, mi most vettünk, tudod, ez a baba puding:)
2013. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én a rossmanba szoktam venni a kisfiamnak a tejpépet és mindig 600 ft körül van.ez is ugyan olyan jó mint a drága
2013. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sinlac vagy Sinemil gyümölccsel? Mert erre is rá van írva, hogy gyógytápszer, de mégsem olyan íze van mint a tápszereknek, kedved szerint ízesítheted, magas a kalóriatartalma és az íze is jó. Az én kisfiam pocsék evő, de ezt szereti.
2013. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!