Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s! 6 napos babát hogy...

S. O. s! 6 napos babát hogy ciciztessünk? Kell-e ébreszteni enni?

Figyelt kérdés

segítsetek! ha jobb ciciből eszik, rengeteget alszik.most már 4.órája, hajnalban 6órát aludt! hagyjam alukálni és majd eszik ahogy akar vagy ébresszem?

és amúgy hogy ébresszem? tornáztunk, tisztába lett téve, már sokmindent kipróbáltunk... egyszerűen annyira mélyen alszik...


2009. szept. 4. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem sárga egy kicsit, akkor szoktak sokat aludni?

Mi amúgy sosem ébresztettük fel, ha letelt a 3 óra! amikor ébredt akkor kapott enni. ha éhes úgy is felkel!

2009. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.Ha nem túl sárga akkor hagyhatod aludni,de 4 óránál többet nem.akkor muszály felébreszteni.hát ötletem nem sok van arra hogy hogy ébresszük,van aki a haj pici húzására esküszik,én sajnálom.próbálkozz apró hangosabb mozdulatokkal.
2009. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem besárgult a babám,ezért elég aluszékony volt(még akkor is bealudt,ha nem evett eleget).Azt mondták a csecsemős nővérek a kórházban(illetve itthon a védőnő is),hogy egy ekkora babát semmiképp se hagyjak nappal 3-3,5 óránál tovább aludni.De persze ez akkor érvényes,ha sárga egy picit.(azt mondták,hogy az anyatej fogja "kimosni" a szervezetéből a "sárgaságot")

Ha nincs semmi probléma a babáddal,akkor hagyd aludni,ha éhes,úgyis felkel.

Minden jót nektek!

2009. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ébresztés: talpacska cirógatása, dörzsölése, fülecskével ugyanez, nedves vattával arctörölgetés. H sárga, akkor ébreszteni kell, éjjel is 3 óránként minimum, denem a szopi végétl, hanem a középidőtől számitva. Ja vaslom kérdezz hivatalos szoptatái tanácsadót, ingyen hivhatók: www.lll.hu
2009. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sárga, nem kell kelteni. Majd ébred ő, ha éhes, hidd el. Én soha nem keltettem lányom, ő is aludt ekkorkákat:-)
2009. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy amíg nem lesz 4 kilós, addig max 5 órát aludhat egy nap egyszer (remélhetőleg éjszaka) egyhuzamban. Ha sárga, akkor biztos ébreszteni kell, mert az okozza az aluszékonyságot, leesik a vércukor és ettől sajnos még jobban alaszanak :(((

Nyugodtan hívd csak a gyerekorvosod , védőnőd az ilyen kérdésekkel, gondokkal, az a dolguk, hogy segítsenek, ne legyél félénk!

2009. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!