Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti 6-7 órára anyósra hagynátok...

Ti 6-7 órára anyósra hagynátok a 3 hónapos babátokat napközben? Vagy vinnétek magatokkal 3 órás autó útra és másfél órás ügyintézésre? (anyatejes)

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 17:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Ez függ az anyóstól is :D

De viccen kívül szerintem jobb neki, ha nem cipeled magaddal ilyen hosszú útra.

Előre fejsz le neki tejet és az anyós majd ellátja.

Végül is felnevelte már a párodat is ! :)

2013. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mamira hagynám.

Bármit elkaphat míg sorban áll az ember, nem mindenhol tudod szoptatni, pelenkázni.

Hideg is van, fel le öltöztetni kocsiban, hivatalban...

2013. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Vinném magammal. mi az amit párod nem tud elintézni és ilyen messze van?
2013. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom nem túl megbízható (amolyan tehéntejjel tömöm a gyereket, mert BIZTOS nem elég neki az anyatej-típus), úgyhogy rá nem hagynám a babámat. Vinném, ha kell a kocsiban megszoptatnám és úgy mennék a hivatalba. Ott hátha alszik még ügyintézek. De ez én vagyok. Ha jófej az anyós vagy megbízható, akkor nyugodtan hagyd rá. Igen ez nem könnyű, de ha fejsz le tejet pár órát ő is el lehet vele.
2013. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Vinném.A kocsiba van fütes,elalszik utközbe.Jobb biztosra menni
2013. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg anyóstól függ.

Én anyósomra rábízom, bölcsödei gondozó volt és imádja a gyerekeket. Nyugodt szívvel tudom ráhagyni.

2013. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Végül is normális az anyósom,csak max 1 órára hagytam eddig rá a picit,a páromra is max 2 órára,úgy érzem ő még pici ennyi külön töltött időhöz ,pléne ,hogy most fogzik és ha sír és nem vagyok ott mellette ... szóval nagyon rosszul érezném magam.
2013. febr. 5. 17:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális és hagytad is már rá,akkor én nem vinném magammal.3 óra autóút sok neki,ha nincs ki mellette üljön,mert te vezetsz,és így még el is húzódhat a három óra.Kényelmetlen,macerás,lehet éhes lesz,akkor etetheted,ha üvölt meg kell álljál,bekakilhat.Az ügyintézésre se tudnál koncentrálni,hisz mit csinálnál addig vele?Nézd,én sem szívesen hagytam/hagyom másra a babám,de azért ez neki kínszenvedés lenne,kár "kiruccantanod" a megszokott menetből,ha van más lehetőség.
2013. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A párom vezetne és ő vigyázna a gyerekre míg ügyet intézek.
2013. febr. 5. 18:10
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

1-2 órára rábíznám ha jófej és megbízható anyósom lenne, de 6-7 órára biztos nem! Ő még NAGYON KICSI, 3 hónapos, én ki sem bírnám, hogy ennyi időre magára hagyjam.

4 hónapos a fiam, második baba, tehát nem az elsőanyukás paratípus vagyok, de a múltkor elmentem itthonról 2 órára, addig anyós és férjem vigyázott a gyerekekre, de lóhalálában rohantam haza mert nyugtalanított, hogy picurral minden rendben van-e, nem-e sír, jól van-e stb. Én tuti vinném magammal, a kicsik imádják az autókázást, szoptatni és aludni is lehet az autóban, ha meg a párod is megy akkor nem kérdés, addig ő dajkálná míg te ügyintézel.

2013. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!