Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti 6-7 órára anyósra hagynátok...

Ti 6-7 órára anyósra hagynátok a 3 hónapos babátokat napközben? Vagy vinnétek magatokkal 3 órás autó útra és másfél órás ügyintézésre? (anyatejes)

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 17:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

Hát énmindenhova vittem/viszemmagammal!Anyatejes, a nagy van anyóssal ígycsak a kicsitkell vinnem magammal!Ügyvezető vagyok, hordozókendőben van velem a hivatalokban, ügyvédnél...

A nagy már ovis,így délelőtt tudok csak a kicsivel ügyintézni!A párommeg úton egésznap külföld/belföld váltva!

Nekem így szokták meg mindketten

2013. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Vittem magammal. A világ legjobb, legokosabb anyósára sem hagynám ott. Nálam van a tej, tök jó csomagolásban, kocsi ringat, sose volt gond.
2013. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is kicsi hozzá csak nagyon erőltetni akarta anyósom meg ő miatta a párom,de viszem magammal.
2013. febr. 6. 08:48
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan rábízhatod túl fogja élni :) Igazából szerintem tojik rá hogy hol van ennyi idősen csak legyen tele a pocak. Amire viszont készülj fel h feszülni fog a melled durván, emg lehet h folydogálni is fogsz.
2013. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
de az is valószínű kb 99% hogyha viszed akkor a kocsiban aludni fog (inkább mint anyóssal vagy akár veled otthon)
2013. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem azzal van a baj, hogy anyósra, én senkire, és simán viheted magaddal persze ez függ attól, hogy tavasszal stb
2013. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!