Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1. szülinapjára...

Kisfiam 1. szülinapjára triciklit veszünk. Lábtartósat vagy lábtartó nélkülit vegyünk? Van értelme a tartónak? Használják a babák? Vagy inkább mellé teszik a lábukat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi olyan biciklit kaptunk, aminek volt lábtartója is, meg a mellkasánál egy vékony kis műa. keret, hogy neessen lea bicikliről. Mind leszerelhető idővel. Az én kisfiam most egy éves, és imádja ezt a biciklit, tologatni kell a szobában. A kormányán gombok vannak, amik állathangokat adnak ki. Na, azokat is nyomkodja!
2013. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp biztonsági övest szeretnék.A lábtartót használja kisfiad?
2013. febr. 5. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem neki lábtartósat vegyetek még.

Mi tavaly vettünk a kisfiúnknak az egyéves szülinapjára és bizony volt hogy abban kellett már toligálni a kis fenekét nem pedig babakocsiban és kényelmetlen lett volna neki csak úgy lógatni a lábát 2-3 órán keresztül. Szerintem praktikus, ha kell lehajtjátok, ha kell visszacsukjátok. Nekik még a pedál is messze van, hogy arra rátámasszák a kis lábukat.

2013. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Látom pár héttel ezelőtti a kérdés már.Megvettétek a triciklit?Mi ugyan ebben a helyzetben vagyunk.Lányunk március végén lesz egy éves és triciklit szeretnénk neki, de ugyan ez a problémám mint neked.Árban elég sok különbség van a lábtartós és a sima között.Ő már elég hamar elindult 9 hónaposan, nagyon erős baba szerinte, hamar tudja majd hajtani, de nem tudom egyáltalán odaérne e a pedálra a lába.Képeken olyan messzinek tűnnek a pedálok:) Bocsi, hogy itt kérdezek :))
2013. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*szerintem
2013. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!