Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi értelme ennek? (Pocakfestés)

Mi értelme ennek? (Pocakfestés)

Figyelt kérdés
[link]

#pocakfestés
2012. nov. 3. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy megörökítsd, ennyi semmit több.
2012. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amiből lehet pénzt csinálnak. :)
2012. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én annyira feleslegesnek és haszontalannak érzem.Mind időben mind egyébként.És még ha természetes festékék anyag is nem hiszem hogy használ. Rokonunk pl. nagyon beteg is lett tőle,sima henna volt ,kapott egy herpes családba tartozó vírust ,éveken keresztül szenvedett tőle,és örökre a szervezetében marad,legfeljebb tünetmentes lesz.
2012. nov. 3. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó!
2012. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek nem tetszik az ne csinälja!Nekem nagyon tetszik mi is csinältunk ilyen fenykepeket es semmi bajom nem lett töle!
2012. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez katasztrofálisan ocsmány. Elnézést a kifejezésért!

Viszont nekem az IGÉNYES pocakfestés nagyon tetszik. Mi rossz van abban? Nem egyforma az emberek ízlése, stílusa, értékrendje. Ez így van helyén. De unalmas sz@r világ lenne ha mindenki egyforma lenne! Valaki befásult házisárkány, valaki felelőtlen idióta, van aki próbálja meg találni az arany középutat. Bármit teszünk, valakinek úgy is szúrni fogja a szemét. Ha tökéletes vagy azért utálnak, mert irigyek, ha nem vagy tökéletes akkor viszont lenéznek. Ha nem vállalod a hibáid sunyi vagy, ha vállalod akkor idióta. Na hát ennyi. Mindenki úgy éljen ahogy neki jó. Ha neki tetszik csinálja, ha neked nem tetszik ne csináld. Ez nem egy kötelező dolog. Nevelheted te burokba a gyereked, bio kaja stb, nem biztos, hogy egészségesebb lesz mint egy felelőtlen sz@r anya gyereke. Sajnos tapasztalat, bezzeg a drogos, alkoholista, dohányos anyák szülik sorra a makk egészséges gyerekeket. Ez az élet fintora. Én akkor is azt mondom úgy élj ahogy szerinted neked, nektek a legjobb. Ha te nem akarsz festést ne tedd, de ne ítéld el a másikat mert ő szeretne. Neki ez szép emlék lesz. Őt boldoggá teszi. Kevés boldogság jut manapság az embernek. Ne vegyük el ezt tőlük. Te meg magadra és a családodra fordítsd az időd, ne másra. Ne festess, menny sétálj. Kapcsolódjatok ki. Vagy bújj össze a pároddal, nézzetek meg egy filmet. Igyál egy teát. Vagy amit szeretsz. Azt meg sz@rd le más mit tesz a saját életével, testével. Bocs, hogy nyers vagyok, de ez az igazság. Basszus olyan rövid ez az élet. Ne azzal töltsük már, hogy más életén csámcsogunk. Neked is lesz, vagy van egy csodálatos gyereked. Benne keresd a boldogságot, ne más életében!

2012. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6os ,rendesen elszálltál a gondolataiddal :)

Neten babás oldalon találtam ezt a képet és egyszerűen nem fér a fejembe hogy ez miért jó.Én kifejezetten feleslegesnek sőt veszélyesnek találom.Ezért érdekelne hogy ki mit gondol erről. Nem hiszem hogy ez rossz ,vagy hogy másokon csámcsognék!!!Kikérem magamnak.

2012. nov. 4. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os. Ugyanúgy te is elmondtad a véleményed erről, ahogy mi is. Mi ezzel a baj? Nem hinném, hogy ettől bárki életébe bele szólnánk. Csak egy vélemény. A kérdező azt kérdezte, mi az értelme, Nekem pl. semmi, pénzkidobás, nem tud magával mit kezdeni, na meg a pénzével. Más nem így gondolja, ez van...
2012. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!