Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejet, vagy babatejet adsz a...

Tejet, vagy babatejet adsz a babádnak aki már elmúlt egyéves?

Figyelt kérdés
Szóval tehéntejset, vagy tápszert, vagy babatejet, vagy junior tejitalt adsz a babádnak, vagy esetleg egyiket sem, és amit adsz azt miért pont azt adod? szóval azt szeretném megtudni, hogy melyik tejital a nyerő nálatok 1-2-3 éves babátoknál? Azt is írjátok le légszi, hogy mennyi időd a babótok. Köszi a válaszokat előre is!
2009. szept. 4. 17:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Ja még annyit, hogy nem csak én gondolom mű trugyinak, ugyhogy nem csak én vagyok ilyen "hülye" szerinted. De szerencsére vannak még normális emberek is akik egyetértenek velem. A kecsketejről meg annyit ha utánnanéztél volna akkor nem írnál ilyet.
2009. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kedves 22.27-es!Az előtted válaszoló vagyok,aki 3 éves koráig babatejet fog adni...hiszed vagy nem,a gyerekem még nem evett se danoninót,se párizsit,se májkrémet.Kubut se ivott még(csak édeskömény teát,mert azt szereti)és mivel én sem eszem meg a krémtúrót(tele van mindenféle sz*rral)azt sem kap és nem is fog.Mellesleg 2 gyerekem van,és ha lesz 3.,vele ugyan így teszek majd.
2009. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22.23 inkább haggyuk, én már nem vitázom.Csak utálom amikor valaki buta!Értem ezt műtrutyi a tápszer, meg ilyen baromságok!
2009. szept. 6. 19:00
 24/29 anonim ***** válasza:
22:27-es vagyok. Az előttem író válaszolót szoltam le. Műtrutyizó alatt őt értettem. A szóhasználatára utaltam. Sztem félreértettél.
2009. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Bocsika, de én semmirosszat nem mondtam a kecsketejről, csak annyit, hogy semmi pénzért nem adnám a babámnak.Maximum akkor adnám neki, ha nem lenne tápszer a földön, és én nevelném a kecskét, tehát tudnám, hogy nem legel összevissza forgalmas utak szélén kipufogógáos helyen.Én nem tudok a kecsketejen meghatódni.Annyira ajnározzák ezt egyesek,régen ezt adták az elődeink, de az már rég volt, azóta változott a világ,most azt állítják, hogy a tehéntejet sem egészges adni 3 éves kor előtt a babának.
2009. szept. 6. 20:06
 26/29 anonim ***** válasza:
50%
Ne hari 22.27-es válaszoló!Akkor tényleg félre értettelek,BOCSI,BOCSI!
2009. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ahogy visszaolvastam, tényleg félreérthető volt :)
2009. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Azt én is utálom aki buta és okoskodik, de ez most nem én vagyok.
2009. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Azt csak hiszed, hogy nem vagy az!
2009. szept. 7. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!