Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok külön Jó éjt...

Használtok külön Jó éjt tápszert? Ha igen, melyik vált be? Mennyi idős a baba?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
már elnézést de ezek a jóéjt tápszerek nagy sza rok. Még ha később is kelne vagy lenne éhes miatta, de nem, mivel sűrűbbek ezért többnyire meg azért kelnek fel a picik mert szomjasak lesznek, vagy fáj tőle a hasuk.
2013. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Humana-é jött be, attól nem lett őrülten szomjas a Kicsim (a Milupától igen). Még mindig használjuk, most egy éves (kb. 8 hónapos korától).
2013. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem Milupa, Milumil volt, amitől nagyon szomjas volt a Kisfiam.


Egyébként nem tudom, hogy ér-e valamit, minden este kapja és van amikor egyszer kel, vagy egyszer sem, van amikor sokszor... :)

2013. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kb 3 hónapos kor óta nem eszünk éjjel, de sokszor felkel. Na, úgy gondoltam, majd az éjszakai tápik jól eltelíti, és alszunk reggelig. Kipróbáltuk a Bebát, Milumil-t, Milupa-t, Humana-t. Semmi nem változott. Ugyanúgy felkel párszor, visszafektetem, simizem a hátát, és ennyi. 1 éves a fiam.
2013. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk is a Humana jött be
2013. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!