Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugós ajtófélfás hinta....

Rugós ajtófélfás hinta. Bevált? Melyik a jó? Segítenél?

Figyelt kérdés

6 hós lánykánk imád "lötyögni" de a beülős pihiszékes hintát már kinőtte és nyíg is benne, érthető, elunta, mivel fél éve nyúzza.

Ülni még nem tud egyenes háttal, hanem hasonfekvésből átküzdi magát egy görbehátú ülésbe miközben előre a kezén támaszkodik. (ettől is ideg vagyok, hogy mennyire jó ez...)

Láttam itt-ott ajtófélfához rögzíthető rugózó hintát, amiben leér a baba talpa és ugrálhat benne, tuti bejönne neki, mert szereti az ilyen mozdulatokat és elvileg jót tesz a hátizmoknak is.

Mire kell figyelni, milyet érdemes venni?

Előre is megköszönöm, ha megírod a tapasztalatod


2013. febr. 6. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen, Chipolino car jumper. Az én kisfiam szereti, ő is olyan 6-7 hónaposan kezdett benne ugrándozni (lehet, hogy inkább 7-8).

Ez az autós zenél is, de vigyázni kell, mert eléggé hangos, és nem lehet kikapcsolni, csak ha kiveszed belőle az elemet, úgyhogy én már mindjárt az elején kivettem.

Csak akkor zenél, ha bekapcsolják, de olyan a gomb rajta, hogy a baba véletlenül is rá tud tenyerelni, és akkor megijed a zenéléstől (meg azt hiszem dudál is, ha minden igaz). Szóval ha a nem zenélős olcsóbb, lehet azt érdemesebb megvenni.

2013. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

gndolom az mindenképpen kell, hogy stabilan tudja függőleges helyzetben tartani a fejét, ugye?

Ő homorítva nagyon tartja, le se teszi, de felpolcolva felültetve sokszor csak lógajta, lehet meg kellene várni, hogy tartani tudja biztosan?

2013. febr. 6. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én addig mindenképpen várnék. Azt szokták mondani, hogy akkor tegyük bele, ha már stabilan is tud ülni. Bár az enyém még nem ült magától, de már elég idős volt hozzá szerintem. Egyébként szeretett ugrálni benne.
2013. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor még várunk egy kicsit, mert nem érzem tök stabilnak a fejét a hátát meg pláne.

köszi

:)

2013. febr. 7. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, nagyon szívesen :)
2013. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!