Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos hinta vagy rezgős...

Elektromos hinta vagy rezgős pihenőszék?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszuk? Lehet, hogy jó ha van mindkettő?
2013. jan. 28. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekunk elektromos hintank van, kisfiam nagyon szerette http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2013. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a becsatolt linket. Használtan venném mindkettőt.
2013. jan. 28. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Elektromos hinta!!!

Nekünk nagyon bevált! Sokkal jobban kihasználható, mint a rezgős pihenőszék-az én tapasztalatom szerint

2013. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 28. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Elsősorban azt nézd, hogy mennyi idős a kisgyerek. Ha csak néhány hónapos, akkor inkább nyugalomra van szüksége, semmiképpen sem rezgésre. (Nem csak én mondom, baba-mama klubban is ezt ajánlotta egy szakember) Anno én is vettem egy csili-vili rezgő pihenőszéket, de csak 1-szer próbáltam ki rajta a rezgés funkciót, üresben. Én nagyon idegesítőnek találtam, nem tettem bele a gyerkőcömet

Mikor már nagyobb lett, vettünk neki hagyományos hintát. (kb. 1200 Ft volt) és imádta.

2013. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!