Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázótáskában milyen...

Pelenkázótáskában milyen gyakran raktok "rendet"?

Figyelt kérdés
Mostanság, pláne hogy rossz idő van, hidegek stb nem megyünk hosszabb utakra, csak ki a levegőre sétálni, úgyhogy a pelenkázótáska csak függ a kocsin, szinte nem is használom. A pelenkák amik benne vannak már 2 hónapja ugyanazok, a popsitörlő szintén meg egy váltóruha is. Azon gondolkodom, hogy kiszedjem belőle a cuccokat, pl. pelenkát, popitörlőket és rakjak újakat bele, vagy maradhat hosszabb távon is? :)
2013. febr. 6. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem rakok rendet mert nincs pelenkázós tatyóm!:)
2013. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom benne, ha megyünk valahová újakat készítek bele. Függ a ruha az időjárástól is, az alkalomtól is. Popsitörlőből nem bontok fel ezért egyet, mert egy idő után kiszárad. Azt teszem bele, amit éppen használok.
2013. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most ne nézzetek bolondnak, tudom, hogy nem romlik meg, de a 2 hónapja benne levő pelusokat elhasználhatom még? 3 darab van benne. Egyébként is tervezem, hogy bedobom a táskát a mosógépbe, rövid progin, bár lehet, hogy megvárom, míg kicsit tavaszodunk, most még sokat ázik a táska. :) Akkor ti minden nap (mármint minden elmenetel előtt) rakodtok a tasiba? És ha csak kimentek sétálni a kocsival?
2013. febr. 6. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Te is tavaszodsz? =-O
2013. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan pótlom a dolgokat benne, mondjuk mi sokszor járunk át nagyikhoz, dédikhez, így 'elfogy' minden. Hetente 2* viszem a fiamat Dévényeshez, ott 'elhasználjuk' a textilpelusokat, (2 van a táskában általában) mert össze-vissza nyáladzik a drágám. :)

Tápszer egy anyatejgyűjtő dobozban van, azt kb 2 hetente cserélem, új pohárban frissebb tápszert rakok be. 1 kis üveges babavíz mindig van végszükség esetére, de mindig van nálunk cumisüveg annyi forralt vízzel, amennyi kell. Amint hazaérünk, felhasználom azt is, ha megmaradt.

2013. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, természetesen a tápszer porról van szó, mielőtt valaki belekötne. :D
2013. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szó szerint nem tavaszodom, bár igaz, hogy együtt változom az időjárással. Télen depis vagyok, amint jön a napsütés én is vidulok. :)) Azóta beszélek többes számban mióta megszületett a kislányom. :D Bocsi, én is észrevettem, hogy néha fura dolgokat mondok. :P
2013. febr. 6. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Leírom, nálunk hogyan megy ez:

A mindennapi sétához nem viszem a "pelenkázótáskát" (habár olyanom nincs, de egy erre a célra kinevezett batyuról írom). Oda minek?! 4 és fél hónapos a babóm, séta közben nem fogom elkezdeni átpelenkázni! Egyszer szívtam meg, mikor a Tesco közepén végezte el a dolgát, de 20 percen belül haza értünk, nem szívesen tettem volna tisztába ott!

Ha meg megyünk valahova (nagyikhoz, stb), akkor az alap darabokhoz (utazó popsitörlő, utazó popsikrém, 4 db pelenka, 2 db textilpelus) beteszem az aktuális dolgokat: váltó ruha, orszi-porszi, ha éppen kell szemcsepp, vagy más hasonló. Emellé kell még vinnünk a sterilizátort teljes menetfelszereléssel, tápszert, babavizet, és az aktuális lefejt anyatejet, mivel fele-fele arányban kapja ezeket :)

2013. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én anno használtam táskát: pelenka, textilpelenka, popsitörlő(kis csomagos), popsikrém, (kis adag, eltettem egy sudocrem termékminta dobozta, azt töltöttem fel mindig) alátét volt benne folyton, mindig csak azt pótoltam, ami kifogyott, teljesen csak akkor ürítettem ki, ha kimostam a táskát. A váltóruha, kedvenc játék, cumi, stb, mindig indulás előtt került bele.
2013. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mivel mi minimum heti egyszer mindig kimozdulunk, igy eleg surun atnezem a taskat. Mivel csak anyatejes meg, ezert nem kell sok minden. A pelust es a valtoruhat szoktam csekkolni, hogy a megfelelo meret legyen, hisz ugy no, mint egy gomba... :) a krem, popsitorlo, alatet alandora be van keszitve, nem lesz semmi baja, ha bent marad kicsit hosszabb idore.
2013. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!