Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, akinek használt...

Van valaki, akinek használt bármilyen homeós dolog is?

Figyelt kérdés
Akkor olvasd el ezt: [link]

2013. febr. 6. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Kezdjünk el vitatkozni?

Szerintem mindenki gyógyítsa magát azzal, amiben hisz.

2013. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Vagy inkább azzal, ami tényleg használ??
2013. febr. 6. 21:42
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Szia, nekem használ, én megfázásra szoktam szedni!Ha gondolod szívesen leírom mit szedek...
2013. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Én előbb nyúlok a homeos bogyókhoz, mint a háziorvos által felírt gyógyszerhez. Az a baj, hogy már semmiben sem lehet bízni. Amúgy nekem is használ, a cikkről meg annyit, hogy nem volt benne semmi tudományos magyarázat. Akár ez is lehet hazugság. A háziorvosokat a gyógyszergyárak támogatják, olyan gyógyszert ír fel, amelyik gyár repicuccot hozott neki. (lásd: tollak, jegyzettömbök, plakátok). Akkor inkább a homeo, azt legalább csak egy cég gyártja.
2013. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is hasznal! Torokfajasra es megfazasra, eddig meggyogyultam toluk.
2013. febr. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Tudod, a gyerekem szedi minden ősztől tavaszig az Oscillococcinumot. Nyilván hisz benne, hogy használ, hiszen 8 évesen mar ért az ilyenhez, azért nem betegedett meg egyszer sem. Igaz, múlt hónapban a család minden tagja olyan nathas volt, hogy mozdulni alig birtunk, o meg majd kicsattant. Innentől nem érdekel, hogy a tudomány mit mond. :)
2013. febr. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Én fogzásra használok a fiamnak és jó. Nem hiszem, hogy átverés, ha szerinted az, akkor ne használd, szedj inkább gyógyszereket. Az biztos jobb.
2013. febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Hanyatka ***** válasza:
64%
Először én se hittem benne,de amióta elkezdtük használni és segít,használ semmilyen más gyógyszert nem használ az egész család!Már több éve használjuk,eddig mindenbe segített!
2013. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát, tökre nem érdekel, hogy ki mit ír róla, ami viszont tény, hogy a tejet is megindította, meg a torokfájás is elmúlt. Ja, és fejfájásra is használ, mikor más nem. Szóval ha elolvasnám a belinkelt cikket, utána már nem kéne, hogy használjon, mert megvilágosodok? Majd tesztelem :)
2013. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
50%

Kedves kérdező, szerintem nem gondoltad át rendesen azt, hogy te most ide jössz mint egy térítő, hogy megváltoztasd a homeopátia pártiakat azzal hogy csak úgy bedobsz ide egy linket, hogy tessék olvassátok. Ez a lenéző stílus szerinted hány embert buzdít arra, hogy elolvassa?


Amúgy én a homeopátiát nem tartom jobbnak mint az említett gonosz gyógyszercégeket. Amíg a gyógyszercégek versenyhelyzetben vannak, hogy folyton jobb és jobb termékeket állítsanak elő, mint már említették a homeopátia monopólium és nem terézanya a vezérigazgató. Simán le tudja húzni az embereket, jobban és többet mint akármelyik gyógyszercég.

Igazából nekem a gyógyszerekkel van bajom. Vagyis nem vetek meg senkit, de ráírhatnák, hogy mi is az valójában. pl a már említett OSCILLOCOCCINUM amely elméletileg és gyakorlatilag is egy kis darab cukor granulátum (85% háztartási (répa-) cukor és 15% tejcukor) ráadásul üres kalória. Így valójában jómagam is minden nap hozzájutok pár szemhez csak a reggeli pohár tejjel. Tehát ha valaki nem hiszi, hogy az anyag memóriája megjegyzi a gyógyító energiát és hogy azért hasznos, mert minden 1:100 higítás után pntosan 10-szer ütvekeverték a készítményt azt tájékoztatni kéne a cégnek hogy mi a helyzet.


Azonban szerintem nagyon okos volt a kitalálója abból a szempontból, hogy örököseinek olyan bizniszt teremtett amellyel képesek több ezer forintért eladni egy olyan terméket amely lehet, hogy segít, lehet hogy nem mindenki döntse el maga, viszont a gyártónak kvázi semmibe, nem kerül (valójában a csomagolási mechanizmus és a csomagoló anyag teszi ki szinte az egész kiadást nem az a pár gramm cukor) és szerintem ez a nagy szemétség a gyártó részéről, hogy itt egy mindenre jó csodaszer, csak fizess annyit egy dobozért amiből egy évre elegendőt csinálunk, ráadásul tudományos és ezoterikus szavak keverékével ugy dobálóznak, hogy végül értelmétvesztett lesz a mondat viszont tudományosan hangzik.

2013. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!