Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a legfontosabb dolog...

Mi a legfontosabb dolog számotokra, ha bementek egy használt telefonos üzletbe?

Figyelt kérdés

Adott egy kb 14000 fős város borsodban, ahol nincs használt mobilos üzlet lassan egy éve. igény az van rá, mert a megszünt mobilos mellett dolgozok, és még most is naponta többen kérdezik tőlem, hogy mikor nyit. Tehát igény lenne rá.

Kérdésem, hogy mi az amivel fokozottan fel tudom kelteni a vevők figyelmét, illetve még az, hogy ha jelenleg nincs rutinom a mobilok szerelésében, szerintetek meg fogom-e tudni tanulni autodidakta módon, vagy ehhez azért már kell valamilyen képesítés?


2010. dec. 2. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Használt mobil vásárlásakor szerintem a legfontosabb az ár.

Emellett nem árt, ha garanciát is vállalsz a mobilokért, valamint ha szép, tiszta állapotban állítod ki őket.

2010. dec. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen egyértelmű, hogy a garancia, hogy nem valami vackot veszek, meg persze az ár sem utolsó. ha már használt, legalább drága ne nagyon legyen.

a telefonszerelés viszont szerintem nem vmi egyszerű.

2010. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, az árra és a tisztaságra én is gondoltam, viszont a garancia kérdésében kissé tanácstalan vagyok. Ha van egy eladásra szánt, akár több éves telefon, gyári garancia nélkül, arra nem tudom milyen garanciát lehetne adni. természetesen amennyiben érvényes lenne a gyári gari, azt úgy adnám. A mobilszerelés biztos hogy nem egyszerű dolog, de mostanában leselkedek a környező városok használt mobilosainál, és az egyiknél sikerült elcsípnem, hogy egy n95 kameraburkolatának a cseréjét például youtube-on nézte végig előttem, utána pedig nekiállt. bár nyilván már volt kézügyessége. szerintem bele lehetne jönni. csak lassan bele is kéne fognom. Egyelőre köszi a válaszokat, és ha valakinek beugrik még valami, ne tartsa vissza! :)
2010. dec. 4. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra az eladó hozzáértése a legfontosabb és a korrektsége.

Ha kérdezek valamit a megvásárolni kívánt telóról, és csak hebeg habog, akkor megszűnik a bizalmam, de ha nagyon érti a dolgát és átver engem, mint egyszerű, tudatlan felhasználót, akkor biztosan nem megyek az üzlet környékére sem többet, és gondoskodom róla, hogy mások se tegyék ezt.


Nekem ez a legfontosabb.

2010. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ami nagyon fontos h ne legyen bunkó az eladó, mert nagyon sok GSM boltról ez a tapasztalat h bunkón elzavarják a vásárlót onnan. na meg persze legyen sok választék, meg reális ár...:)
2010. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!