Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért cuppog 4 hónapos babám?

Miért cuppog 4 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Tuti nem éhes,legalábbis nem kéne,hogy az legyen,mert evés után csinálja. Tegnap is nagyon sokszor csinálta,meg ma is ezzel kezdte a napot. Nem tudok mire gondolni.
2013. febr. 7. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevés neki a kaja, és enne még. próbáld meg:)
2013. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónaposan kezdte el csinálni a cuppogást, de cicit nem kért. Én arra jutottam jött a tej a cicimből, de ő csak komfortszopizni szeretett volna. Pár hét után már nem cuppogott, hanem az ujjacskáját szopizta. De nálatok lehet, hogy tetszik neki a cuppogás, jó elfoglaltság, ha tényleg nem kéri már a tejcsit.
2013. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is 4 hós múlt és 1 hete kezdte a cuppogást. Nálunk ezt akkor csinálja, ha fingocska közeledik és akkor nagyon koncentrál, grimaszokat vág.Szerintem majd ebből lesz a puszi. Én már mondom neki adjon, én adok neki, ő meg csak megnyalja az arcom.
2013. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D hát ez aranyos. Nem kell neki tej,az ujját meg már régóta szopja. Akkor betudom annak,hogy tetszik neki :)
2013. febr. 7. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!