Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak a füle...

3 hónapos babámnak a füle enyhén büdös (pisiszagú), más valaki volt így? Mi volt a probléma?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, hiába kezelem, csak egy napra múlik el, utána megint ott van és nagyon sebes.

Én annyit tudok tenni, hogy fürdés után jól megtörlöm és bekenem krémmel. Próbáltam már Sudokrémet, sheavajat és kókuszolajat. De mindegyik csak átmeneti.

2013. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 porcukormókus ***** válasza:

A kisfiamnak is hasonlo volt 2-3honapos koraban. Neki van egy enyhe ekcemaja, ami neha a fuleben ill. mogotte is elojon. Olyankor kicsit tenyleg budi volt csorikam.. Kapott ra kremet, amitol nehany nap alatt elmult.

Mostmar 4.5 honapos, neha elojon, de nem veszes. Remelem hamar kinovi.

2013. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 porcukormókus ***** válasza:
Elsonek uzenem; Ha nem ezzel a gyogyszertari cuccal kenegetnem, siman kisebesedne az en kisfiamnak is. Kerdezz ra a dokidnal, hatha ez segitene!
2013. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rákérdeztem, azt mondta, hogy fürdés után szárazra kell törölni. Eddig terjedt a tudása.
2013. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 porcukormókus ***** válasza:
Hat eloszor nalunk is azt mondta h koszmo. Utana engem tejdietara fogtak, mert kiuteses is lett. Attol javult azert a helyzet. De megint elmentem a dokihoz, es szoltam neki, hogy neha olyan mintha nagyon enyhen valadekozna is (a fejecskejen is volt egy kisebb folt), es ettol mintha kicsit rossz lenne a szaga is. Akkor irta fel a kenocsot probakepp, es szerencsere bejott. O sem jott ra elsore.
2013. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fül a vese kivezetése ... nem a pisi szag miatt mert az nem valószínű,de ha esetleg a vesék körül van gond akkor gyakran a fül beteszik meg.

Nem mondom hogy ott a baj ,de érdemes így is átgondolni.

2013. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én általában fürdés után érzem.Gondoltam már arra is,hogy a víz belemegy és attól.Minden esetre felhívom ma a védőnőt,hogy megnyugodjak,kedden megyünk tanácsadásara oltásra,megnézetem a doktornővel.
2013. febr. 7. 08:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Na tehát ez attól van,hogy nagyon száraz a bőre.Egyszer már kaptunk rá ilyen kenőcsöt az arcára.(ez egy szteroidos kenőcs amit napi 1x lehet legfeljebb 7 napig használni,az orvos írta fel)Azt mondta,hogy kenegessem vele a fülét,a füle mögött is.Meg bent is amíg az ujjammal be tudok nyúlni,de a hallójáratba ne.Illetve fürcsi után töröljem szárazra neki.Gondoltam megosztom veletek hátha valakinek szüksége lesz rá.
2013. febr. 7. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!