Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok érzékeny bőrű...

Használtok érzékeny bőrű babátoknak testápolót? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Neogranormon testápolót használok a lányomnak.
2013. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én egy gyógyszertári kevertet használok.


Cremor aquosus a neve, minden gyógyszertárban van. Ekcémásoknak is szokták ezt ajánlani, de nincs benne hatóanyag, sima alapkrém, szóval bárkinek mehet.

2013. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én Babé-t. Bár jó drága sajnos, de ilyen kis ekcéma szerű száraz foltok jöttek a kisfiamon nyáron, és a gyógyszertárban ajánlották, és valóban pár nap alatt elmúltak.

De kb. 4 ezer forint volt egy flakonnal. Mondjuk nagyon nagy, sokáig elég, néha én is használom.

2013. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szintén ghyógyszertárit használok (az összes gyereknek sőt már magamnak is csak azt) 170 ft egy tégely vmi vitaminos hidratáló a neve. teljesen jó. Kicsit gyógyszer szaga van az az egy hátránya de gyorsan elillan a szaga.
2013. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
babé fürdető, testápoló
2013. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, használunk, gyógyszertárban kikevertet.
2013. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sanatopic-ot, gyógyszertárban kapható.
2013. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Babé testápolót használok. Tényleg drága, de nagyon jó.
2013. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fürdetőt, sampont és testápolót is a Babét használom. A nagyobbik fiamnál is ezt használtuk. Neki is voltak ekcémás kiütései, úgy sejtjük, hogy a Gabi fürdető lehetett a ludas. A Babénál ilyen nincs. Így a kisebbiknél is csak ezt veszem. Tényleg nagyon drága, de legalább tudom, hogy nem allergizálja. Ja és samponból a koszmó ellenit használjuk, mert a nagyobbiknál gyönyörűen eltüntette. Testápolóból én a 200 millis érzékeny bőrű babáknak valót veszem, de most még csak 3 hetes a picúr, idővel majd átváltunk a sima testápolójára.
2013. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, használok, mert sajnos ekcémás a kislányom. Frezyderm kamillás fürdetőt és babatejet használunk.
2013. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!