Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a tejpép és mikortól...

Mi az a tejpép és mikortól "kell" adni a babának?

Figyelt kérdés
Ez része a hozzátáplálásnak? Első babás.
2013. febr. 7. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez pl. egy tejpép. Része a hozzátáplálásnak, de ha nem eszik a babád, az se olyan nagy baj. Ha 4 hónaposan kezded a hozzátáplálást, akkor 5 hós kora körül megkostóltathatod vele, én uzsonnára adtam a babáimnak.

2013. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj adnod a babádnak, legkorábban 4 hónapos kortól adhatóak. Én a tejbedarához hasonlítanám csak ezeknek sokkal magasabb a tápanyag tartalma. :) A kislányom 8 és fél hónapos, nem sűrűn adok neki, mert bukásra hajlamos és sajnos sokszor visszajön neki, ha tejpépet eszik.
2013. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez valójában rizspép, 4 hónapos kortól adható a babáknak. Nem kötelező, de a kisfiam pl. nagyon nem akarta inni a tápszert, így én az esti adagját tejpéppel váltottam ki. Azt nagyon szerette, és sokkal laktatóbb is, jobban aludt éjszaka. Minden jót!
2013. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van tejpép, az valóban tejet tartalmaz. A lényeg, hogy gabonát tartalmaz, arra jó, hogy azt bevezesd például. Szerintem nem mindegyikben van rizs, én elolvasom mi van bennük, és eddig csak a rizses-banánosban találtam rizst. Olyan mint a tejbegríz:) Van gabonapép is, nekünk azt az orvos írta fel, ez is jó a gabona bevezetésére, és tehetsz bele gyümölcsöt. Ilyen gabonapép a Sinemil, Sinlac. Ezekre amúgy az van írva, hogy speciális tápszer( A Sinemilre legalábbis). Ezekben nincs tej.
2013. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, kezdek "megvilágosodni". Egyenlőre 3 hónapos a babám és anyatejet kap,éjszaka tápot,mert nincs elég tejem. A hozzátáplálás is még odébb van, csak itt olvastam, hogy már 4 hónapos kortól lehet adni azért voltam kiváncsi. Azt hittem ez is a hozzátáplálás része vagyis végülis az, csak nem kötelező és nem ezzel kell kezdeni. Ha jól értem.
2013. febr. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!