Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pontosan mit kell vennem a...

Pontosan mit kell vennem a mosható pelushoz?

Figyelt kérdés
A külsőből mennyi kell(állítható)?A betét bele az milyen?Most láttam olyat ami frottír.Meg láttam valami papírtörlőszerűt tekercsben amit bele kell még tenni a pelusba.Ilyesmik érdekelnének!
2013. febr. 7. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézz szét a [link] oldalon, a mamami.hu-n. Ott találsz egyet s mást :-)
2013. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A mamamin nekem is rengeteget segítettek :-) Mi most állrunk át a moshatózásra, mert a kislányom allergiás lett az eldobható pelusokra. Azt kell eldöntened, hogy mennyire szeretnél elrugaszkodni az eldobhatós feelingtől :-) Vannak pl. az ún. zsebes pelusok, itt a betétet a külsőn elhelyezett zsebbe teszed be és ugyanúgy feladod az egészet egyben, mint az eldobhatót. Vannak külön külsők és belsők, érdemes élőben megnézni, kipróbálni, hogy a babád alkatára melyik illeszkedik. Nekem van frottír belsőm, annyira nem szeretem, de ez is egyéni. A tekercses pedig a papírbetét, anyatejes babáknál nagyon haasznos, csak kiveszed kakival együtt kidobod, nem szennyeződik a pelus kakival :-)
2013. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Ha lesz több időm olvasgatok ott is.A frottír belsőt nézegettem.Az mindegy milyen fajta külsőhöz milyen betétet veszek?
2013. febr. 7. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Linkelsz egyet, hogy mit nézegetsz pontosan? Mert bevallom, ennyiből nem tudom beazonosítani és így segíteni se nagyon.
2013. febr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amennyit ki tudok így is hámozni, arra válaszolok ezért:

Én egyben mosom a pelusokat a mi ruháinkkal, mindig akkor ha összejön egy adag, így a mi ideális készletünk 25 db belső pelenkából és 3 külsőből áll (Még több is van, de kb. ennyi ami forog :)). Tehát ha ugyanezt "zsebes" pelusra értelmezed,akkor 25 db kell belőle és bele betétek. Újszülöttnél általában egy betét, nagyobb babánál kettő is szükséges. (éjszakára akár még több. De a zsebes pelusokat akár tetra pelussal is megtömheted. Egy tetra pelus szív annyit mint 2 betét)

A "popsitrölő" szerű, az kakifogó betét. Könnyebben el tudod távolítani vele a kakit. Fakultatív,hogy veszel-e, én nem használtam soha. De biztos hasznos tud lenni.


A betéteknél nagyon fontos a nedvszívás, tehát, hogy ne legyen gagyi amit veszel. Ezért azt javaslom, hogy az összes kínai betétet kerüld el, a coolababy betétje pl. hírhedten keveset bír, de biztos van kivétel is csak kockázatos.


Alapvetően először azt kéne eldönteni, hogy típusra melyik fajta megoldást szeretnétek.

2013. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pl ez és a hasonlóa.

[link]

2013. febr. 8. 08:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Hú,hát ez nagyon nem jó,:( próbáltam,elég gyorsan tönkrement. (ráadásul külföldről rendelve kb.fele annyiért kapod meg, de ha egyszer rossz minsőségileg, akkor akármilyen olcsó,az is sok érte)


Mekkora az anyagi keret rá? Annak függvényében próbálnék keresni neked olyat ami jó minőség

2013. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A keret nem igazán nagy.Úgy próbálnánk,hogy apránként megvenni.
2013. febr. 8. 09:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp úgy javasolnám én is, de összesen mennyit szántok rá? 20-30 ezer Ft-ot?

Esetleg használtra nem gondoltál? Mert azt mondom, hogy inkább egy jó márkájú használt,mint egy no name (itt azt hiszem nem is volt feltüntetve név, de képről felismerem ezt a típust) ami nagy eséllyel nem lesz jó

2013. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen olyan körül,sajnos többre nem futtya.Nézegettem használtat,de 1-1darabokat láttam ami ki is néz valahogy.
2013. febr. 8. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!