Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használta már valaki a ZiziPak...

Használta már valaki a ZiziPakk mosható pelenkát? Vélemények róla? Esetleg valamelyik másik pelenka, amelyik husis, tömzsi babámnak beválna?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Monapel olcsó és jó is :)


És ez nem reklám, mivel kérték hogy nevezzünk meg márkát, ha tudunk nagyon jót! Ezt azért írom, mert már volt hogy ilyen segítséget kért valaki, és törölték a válaszom, mert reklámozok, közben nem is!


A másikat nem ismerem, lehet ugyanolyan jó, majd a többiek megírják :)

2013. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is használunk Monaplet is, tényleg olcsó, jó, de túl nagy bugyrot képez a popsin, nem túl csinos. Itthon szeretem, mert jó a nedvszívóképessége, de ha társaságba megyünk, nem adom rá.

Gondolkodtam a ZiziPakkon, elsősorban, mert magyar gyártmány, de túl drágának találtam, elmenős pelusnak vettem inkább használtan Pop-int feleannyiért. Újonnan az is nagyon drága.

2013. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használni én sem használtam,de tudom melyikről van szó. Szimpatikus benne,hogy természetes anyagból van és esztétikusnak is tartom. Lehet,hogy a monapel is jó,de nekem az olyan kis csúnya. Nekem az esztétika is szempont.
2013. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én használtam, annó teszteltem is mindkét változatát.

mindkettő jó husis babákra, a nagyobb verzió kifejezetten nagy gyerekre, 10 kg felett való, rendkívüli a nedvszívása, nálunk egy plusz bambuszbetéttel éjjelre is bevált


nappalra alvababy-t használok, ez is zsebes, alsó kategóriás, ebay-en rendeltem 4-500 ft/dbért, bár nem szív annyit, 3 óránként cserélni kell, de olcsó és husis combokba se vág be :)


amit még szeretek, az a Bumgenius, zsebes és flip verzióban is, illetve a charlie banana, ami nem patenttal, hanem combszáérnyba vezetett gumival állítható - ilyet még nem ismertem előtte, a legjobb megoldás szerintem


nagy babára jó még a petite pea hibrid és a fuzzybunz is

2013. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Én is azért szimpatizálok ezzel a ZiziPakk-al, mert magyar gyártmány.

De még várok véleményeket és tapasztalatokat!

2013. jan. 16. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van Monapelem, sokáig használtuk is.

Tényleg a legolcsóbb nadrág szabású pelenka, és lehet is vele moshatózni.

(ismerek drágábbat, amivel szerintem nem lehet)

A minősége azonban nem a legjobb. Igaz 100% pamut flanelből van a külső része, no de a közepe (az anyagok között) már nem annyira. Én szétszedtem egyet, mert valamiért összement a nedvszívó mag a közepében, és meglepődve láttam, hogy felmosórongy anyag van benne. Olyan, amit régen a háztartási boltokban lehetett venni pár Ft-ért. Ez az anyag ment össze, és teljesen eldeformálta a pelenkát.

Ami nekem nagyon bejött a Popolini külsők, a Fidini és Csimota belsők. Ezek ugyanúgy magyar pelenkák, mint a Zizipack.

Ami nagyon nem jött be az a Coolababy (levált a poliuretán rétege)és a POPin (sehogy sem tudtam úgy feladni a gyerekre, hogy ne folyjon ki). Volt még pár másfajta zsebes is, de csak 2-3 órát bírtak ki. Én 4 óránként szoptattam a fiam, és még a 2 szoptatás közötti ideig sem bírták. pedig azért nem ébresztem fel az alvó babát, mert nem bírja a pelenka.

Sokan szerintem ezért adják fel a mosható pelenkázást, mert kifognak egy ilyet, és a sok kudarcba fulladt próbálkozás elveszi a kedvüket.

2013. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!