Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka-nappal? Kisfiam...

Éjszaka-nappal? Kisfiam lassan 4 hónapos baba. Az hagyján, hogy éjszaka is felkel még egyszer enni, ez nem bánt. Viszont. Amikor felkel, és eszik utána vagy fél óra míg nagy nehezen visszaalszik, mert "gügyög" és teljesen jól érzi magát.

Figyelt kérdés
Kérdésem, hogy ez "megszokott" dolog-e , illetve kb. mikor tesz különbséget nappal és éjszaka között?
2009. szept. 5. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a kisfiam és ugyan ezt csinálja,éjjel vagy hajnalban néha még ébred, igaz egyre ritkábban, mert átalussza az éjszakát. De a lényeg, hogy Ő is gügyög, sikongat :) Ez normális szerintem, kisit még elszórakoztatja magát. :) De ilyenkor már szerintem különbséget tudnak tenni a nappal és éjszaka közt. Én kifejezetten imádom hallgatni, amikor így "dumál" magában, rettentő aranyos. :)Ebben a korban ez normális. :)
2009. szept. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, írtó muris:) egy darabig, csak mikor én már aludnék ez a kis drága mondja a magáét tovább :) No persze cumi nem kell, csak a folyamatos hadova :) De 4 hósan is jó ez így még???
2009. szept. 5. 08:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem ordít,semmi baja nincs. Ez a jobbik eset. Egyszerüen jóllakott,de nem álmos. Ha nappal már nem alszik olyan sokat,akkor ez el fog éjjel/hajnalban maradni,mert alukálni fog:)
2009. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!