Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit ti tutira másképp...

Mi az amit ti tutira másképp csináltok majd mint a szüleitek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem leszünk dohányosok, alkoholisták, gyermekverők. Nem fogjuk őt ajándékokkal megvásárolni. Nem leszünk komoly kérdésekben pártatlanok. Nem kényszerítjük őt olyan életpályára (egyetemre), amit nem ő választott, de figyelmeztetjük, ha haszontalan tanulmányokat akarna végezni. Saját szobát-teret biztosítunk neki. Testmozgásra, zenére, táncra fogjuk járatni, hogy megismerhesse, megszerethesse ezeket. Étkezéseiben a változatosságra, és az abszolút nyitottságra akarjuk nevelni.
2013. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Én csak akkor fogom járatni bármire, ha ő akar menni. Nehogy már az egész gyerekkora a különórákról, meg a szabadidő szervezett elb***ásáról szóljon.
2013. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
én meg nem hagyom el,szeretni fogom és megadok neki mindent,ha még éhezek is nem úgy mint szüleim!
2013. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok vele minden apróságért ordítani, ha veszekednénk az apjával, azt nem előtte tesszük, később ha ne adj isten elválnánk, nem rajta keresztül fogunk üzengetni, engedem hogy élje az életét, ha eljön az ideje, és támogatom őt a terveiben, ha pedig valamit rosszul csinálna leülök vele megbeszélni miért ne tegye...
2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok dohányozni!!!
2013. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 frászkarikaborsó ***** válasza:
73%
mi amikor rosszak voltunk öcsémmel akkor mindig ment a szülők részéről a kikérdezés hogy ki volt a hibás, és azt büntették meg aki jobban ki tudta magát mosni. Ezt tutira nem így fogom csinálni, mert az lett az eredménye hogy annyira féltünk a büntetéstől hogy egyrészt össze-vissza hazudoztunk ilyenkor, másrészt meg nem is lettünk valami jó testvérek.. én inkább azt fogom csinálni hogy ha rosszak voltak akkor mindkettő kap büntetést, és akkor inkább lesznek összetartóak.
2013. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem verjuk majd nyakra fore ahogy minket...
2013. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
leheto legtobbszor elmondimb h szeretem...nekem nen monta anyukam csak ereztete de valahogy hianyzik
2013. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszekszem a férjemmel előttük. Bár anyuék nem veszekedtek állandóan, de mikor rájuk jött, akkor nagyon tudtak ordibálni egymással és ez nagyon rossz élményként maradt meg bennem.


És szeretnék majd mindent úgy alakítani, hogy a hétvége csak a családé és a programoké legyen, ne pedig főzéssel és takarítással teljen, mert ez volt a másik, amit nagyon utáltam. Szombat reggel boltba menni, utána főzni, szombat délután és vasárnap délelőtt takarítani, délután meg tanulni.


Sokkal több élményt szeretnék adni a gyerekeimnek, mint amit én kaptam. Soha nem emlékszem arra, hogy valahova is mentünk volna a nagymamán és a szőlőhegyen kívül. Néha tavasszal elmentünk együtt hóvirágot szedni és kb ennyire emlékszem, se állatkert, se egy komolyabb kirándulás. Persze gyerek fejjel ez nem hiányzott, de most felnőttként örülnék, ha több közös családi emlékem lenne.

2013. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Eszembe jutott még két dolog: az élmények adása lesz több (és azon belül is a hangsúly azon van, hogy megmutassuk, hogy aktívan is el lehet tölteni a szabadidőt), meg az, hogy ki fogjuk mondani, mutatni a szeretetünket. Számomra hatalmas "gondot" okozott az, hogy a férjem sokszor megölelt az utcán is, és sokszor mondta, hogy szeret. Én ilyet nem láttam otthon, és kemény munka volt levetkőzni az ilyen fajta gátlásosságomat annak ellenére, hogy imádom őt.
2013. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!