Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok nyaraláson,...

Mit csináltok nyaraláson, amíg a gyerek délben alszik?

Figyelt kérdés
Fiam 15 hónapos, és tavaly mindig olyan szállásra mentünk, ahol két szobánk volt, mert napi kettőt aludt és azalatt mi a másik szobában tvztünk, beszélgettünk, stb. De most már mennénk sima szállodába is, viszont fogalmam sincs, hogy lehet megoldani a déli alvását, ha össz egy helyiségünk van. Itthon van külön szobája, ahhoz van szokva, hgoy egyedül alszik. Szerintem még az is zavarná, ha látja elalváskor, hgoy ott vagyunk, de mégsem állhatunk addig a folyosón... Ti hogy oldjátok meg?
2013. jan. 25. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi többek között ezért nem megyünk olyan helyre nyaralni, ahogy egy szobában vagyunk a gyerekekkel. Mondjuk az erkélyre ki tudtok ülni délután, szerintem az este problémásabb.
2013. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nyáron mentek nyaralni,addigra a fiad már több,mint 1,5 éves lesz.Nálunk mindig az van/volt-most már 3 éves a lányom-,hogy nyaraláskor szabadabb a rendszer,nem rohanunk fel a partról,hogy aludjon,elalszik napernyő alatt a homokban,vagy elmegyünk sétálni babkocsival és akkor.Ha nem szeretnéd,hogy boruljon a napirend,kimentek addig a teraszra,mondjuk,ha pont odasüt a nap,az nem a legjobb.Mi nagyobb szobába megyünk,vagy a szállodának szokott lenni apartman része.
2013. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi mindig olyan helyre megyünk (Ausztriában egyébként) nyaralni, pihenni, ahol két szoba van, pont emiatt.

Amíg alszik a lányunk, addig mi is pihenünk az ágyban, alszunk, kikapcsolódunk.

Hiszen.. igazából MI nyaralunk/pihenünk :)


De egyébként legtöbbször a kocsiban alszik el, az ülésben, mert mi mindig úton vagyunk a nyaralás alatt.

A szállást csak azért fizetem, hogy a medencében legyek vagy estére legyen tető a fejem felett. :)

2013. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is aludnék akkor :-) ó, bárcsak már nyár lenne és alhatnék a szállodaszobában délben a kislányommal együtt :-D
2013. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy alszunk mi is, vagy tv-zünk, dumálunk. A fiamat szerencsére nem zavarja! Ha aludni akar, akkor alszik!
2013. jan. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!