Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabával bevásárlás, egyedül...

Kisbabával bevásárlás, egyedül hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

3-4 hónapos, ülni nem tudó, szopizós babával, hogy mentek el mondjuk nagyobb bevásárlásra, pl. Tesco és társai?

Hogy viszitek? Babakocsiban? Hordozót ráteszitek a kocsira? Mert egyedül kettőt tolni nem igazán lehet....

Ráadásul ebben az őszi, náthás időszakban :( De ha menni kell, akkor muszáj


2009. szept. 5. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha én egyedül megyek, akkor próbálok kisebb boltokba menni, a nagy bevásárlást apával csináljuk, addig a kicsi a nagyinál van. Nekem is 40perc mig a boltba felérek, meg 40 vissza. Megetetem és utánna indulok vele. Hát nem könnyű.Szia!
2009. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még nincs babám, de sok anyukát látok, aki a hordozót ráteszi a kocsira, és szép nyugodtan bevásárol, nézelődik, a gyerkőc meg szundít vagy ő is nézelődik, érdeklődik a külvilág iránt. Gondolom egy nagyobb bevásárlásra általában kocsival mennek, és akkor meg van oldva a hurcolkodás gondja is.
2009. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hordozót ráteszem a kocsira.

Leginkább az Intersparaba járok, vagy családilag megyünk, de amúgy is sokat megyünk, már nyaralni is voltunk 2 hétre tengernél.

(6 hónapos a kicsi)

Mondjuk tegnap reggel 8-kor már az Auchanban voltunk-:)

Nagyot amúgy is vinni kell a suliba, az élet nem áll meg.

2009. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En is a hordozot a kocsira teszem es ugy nyugodtan nezelodhetek,meg o is lat engem.Altalaban szundit egyet vagy enekel.Elvezi amikor tolom:)Majd ha picit nagyobb lesz akkor beleultetem a kocsiba.6 hos kislany anyukaja
2009. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudom milyen az,ha muszáj egyedül vásárolni,én sokszor a 4 gyerekkel mentem.Amíg a lányok kicsik voltak,babakocsival mentem,és arra pakoltam amit vásároltam-ha nem volt kosár-.Ha el tudod vinni hordozóban,akkor azt ráteheted a bevásárlókocsira,jól tűrik a gyerekek.:))Esetleg vidd hordozó-kendőben,akkor szabad a kezed,és nem kell félni attól,h ráköhögnek.
2009. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem most múlt hat hetes a babám és mi eddig 2x voltunk nagyobb bevásárláson vele. Szerencsére a legjobb barátnőm nagyon kedves és mindig segít nekünk. Ő szokott elvinni minket kocsival. Bepakolom a gyereket a hátsó ülésre a hordozóba, a Tesco-ba ráteszem a kocsira és úgy megyünk. Szerencsére nagyon nyugis baba, elnézelődik vagy el szundít a kocsiban, neki mindegy csak valami rázza fenekét :) A szoptatásból sem csinálok nagy ügyet, le van fóliázva barátnőm kocsija, úgyhogy ott nyugodtan tudunk cicizni, nem zavar minket senki. Nagyon szerencsés vagyok, hogy ilyen kedves, segítőkész barátnőm van, nem is tudom mit kezdenék nélküle :)

2009. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi kocsival megyünk kettecskén, hordozóval. Ha szopizni kell, kimegyünk a kocsiba, és még fólia sincs rajta. Az emberek ha észreveszik,hogy szopizik, elmosolyodnak, vagy megjegyzik: milyen gyönyörű, nézd szopizik. Szerintem is.

A babakocsira amúgy lehet venni külön ilyen hálós tartót, amibe még lehet pakolni, ha az alja nem elég a rakodásra.

2009. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nekem az a nagy bajom, hogy a baba 7,5 kg+a hordozó, ami így már vagy 15 kg! Az hogy tegyem fel egy bevásárlókocsira? :D

2009. szept. 5. 10:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a babakocsira teszem a hordozót, s a babakocsi aljába vagy a magammal vitt szatyrokba rakodom. Eddig még nem szóltak érte. A hordozót egyszer tettem rá a bevásárlókocsira. Nem éreztem stabilnak (lehet, hogy én voltam béna), így inkább a babakocsival járunk vásárolni. Persze a nagyobb dolgokat (pl. ásványvíz, mosószer) akkor veszem, ha egyedül vagyok vagy ha apa is velünk van.
2009. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi babaocsival jrtunk,+ hátizsák.

Kiskosárba be amit veszek,utána meg a b.kocsi aljába és hátizsákba.Szerintem egy 7.5 kg-os gyereket hordozóstol simán rátehetsz a bevásárlókocsira,én fiam is annyi és meg tudom emelni a hordozóval együtt.

2009. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!