Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Hogy lehet feldolgozni, hogy pár hónapos kisbabával egyedül maradtok teljesen? Hogyan építettétek fel az életeteket?

Figyelt kérdés
Miként lehet feldolgozni ha magatokra hagy apa.... itt főleg olyanokra gondolok akiknek nincs is más segítségük. Hogy csináljátok, miként oldjátok meg? Azokat a feladatokat pl. amit eddig a férfi csinált.... Érzelmileg hogy küzdöttétek le az akadályokat, hogy a baba ne érezze. Van olyan anyuka, aki így anyagilag nagyon nehéz helyzetbe került?
2010. jan. 13. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
háát...aki el tudja titkolni az érzéseit a babája elől az nagyon ügyes...sztem képtelenség...ezt csak idő oldja meg...most a gyengeségedben kell erősnek lenned...a muszáj nagy úr....menj előre gondolatban az időbe ez szokott nekem is segíteni...
2010. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Létezik, hogy ilyen sokan küzdünk hasonló gondokkal? Olvastam néhány más kérdést is ebben a témában...szomorú :(
2010. jan. 13. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!