Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez hasmenés? Mit tegyek?

Ez hasmenés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 hósom, aki eddig kétnaponta kakil egyet, tegnap 4-szer kakilt és ma reggel is. Ebből 2 normális széklet volt, a többi hígabb. Semmi baja nincs ettől függetlenül, cicizik, iszik eleget. Tegnap spenótot kapott.

Mit csináljak?



(Már tettem fel kérdést de senki sem válaszolt, még orvoshoz nem vittem mert kis faluban lakunk és az ügyelet messze van, feleslegesen nem hurcolom ebben a szeles időben) Köszi


2009. szept. 5. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Lehet hogy van benne pici hasmenés is, de nem nagyon nagy baj, mert az igaz hasmenésnél minden kakiadag folyik. Lehet, hogy a spenót kicsit megzavarta a gyomrát. Szerintem pár nap alatt rendeződik. Ha esetleg görcsölne a hasikája, vagy nem múlna el 2-3 nap múlva, akkor lenne érdemes megnézetni!

2009. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet benne vmi, de várd meg a mai napot szerintem is. addig, ha a spenóttol van, átmegy rajta.
2009. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!