Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck babakocsi Shopper Trio...

Hauck babakocsi Shopper Trio Set. Azok tapasztalatait, véleményét várim, akikmár találkoztak ilyen babakocsival! Www. Brendon.hu/Products/ViewDetails/40045? storetype=s.

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ez van és imádjuk!

Te tudod, hogy nálatok mik a szempontok...a mi szempontjainknak tökéletesen megfelel: 80*100-as liftbe férjen be, kicsi a lakás, így legyen könnyen összecsukható, 3 részes legyen mivel sokáig akarjuk használni újszülött kortól, ha lehet legyen mosható, könnyen kezelhető.

Ezeknek a szempontjainknak ez a babakocsi felelt meg és persze azért az árát is nézni kell...IMÁDOM! nem vagyok egy "műszaki zseni", de még nekem is könnyen megy a kocsi összerakása, kinyitása, stb. Örülök, hogy minden huzata levehető, és mosógépbe moshatom! Tényleg pici, kompakt. Pont ebből adódik az egyetlen bibije: hogy a kerekei nem óriások, vagyis terepen-dombon nehezebben tolható...teszem hozzá, városban élünk, nem gondoltam, hogy ez gond lehet, de itt nagyon szarok a járdák, sínek, és meggyűlik a bajom egy-egy nagyobb luknál. De nagyobb kerekű nem is férne be a lakásba és nem is terepviszonyokra akarok berendezkedni :)

jaaa, és könnyű, gond nélkül dobom be a kocsi csomagtartójába, cserélgetem a részeit rajta, stb.

(nekem a kinézete is tetszik, habár ez volt az utolsó szempont a vásárlásnál)

Én csak ajánlani tudom olyanoknak akiknek hasonlóak az igényeik a miénkhez!

Tök jó áron tudtuk megvenni az Elefáni-ba, mert ott kaptunk 10%-os kártyát, ami egy ilyen áru babakocsi szettnél, igen is hogy nagyon számít (nekünk)!!!

2013. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a részletes választ! :-) Nálunk is nagy előny, hogy kicsi helyet foglal! Ami a kicsi kerekeket illeti, nálunk is elég rosszak a járdák, de most a 2 éves kislányomnak van egy sport babakocsija, aminek szintén kicsik a kerekei, és annyira nem zavar a közlekedésben.

2013. febr. 8. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerettem volna ha van mindegyik részéhez lábzsák...ez a típus nem olyan, de ennek jók a méretei. Varrattam egy egyedi lábzsákot hozzá, és most már tényleg teljes a shopper szettünk :D

Utolsó gondolatom a babakocsi szettről: Ez a márka egy nagyon megbízható márka. Én eredetileg használt kocsikat néztem és ott csak a Hauck-okat kerestem, mert talán abból nézem ki, hogy használtan is jó lehet...Ez se utolsó szempont!

2013. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, láttam én is hogy lábzsák nincs hozzá. Ezt én is hátránynak tartom.

Hol varrattál hozzá lábzsákot?

2013. febr. 8. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, de csak a sportkocsi része, nem az egész szett. Szerintem tök jók a kerekei, nálunk rosszak a terepviszonyok, de aránylag jól megy rajta, mert nem azok a nagyon kicsi kerekei vannak, a leírás szerint is lehet rosszabb terepen is használni. Én meg vagyok elégedve vele, jó nagy a bevásárló kosara is, vízszintesig dönthető, és merev támlája van.

Mondjuk én nem tudtam róla leszedni a huzatot és betenni a mosógépbe, csak a fürdőkádban tudtam kimosni kézzel, és úgy valahogy olyan csúnyán száradt meg. De lehet, hogy valamit nem szereltem szét eléggé.

2013. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lábzsákot egy kézműves csajjal varrattam a meska-ról (te választhatod a színkombinációt és a mintát is rá, ilyen biztos nem jön szembe sehol):

[link]

Minden babakocsiba betehető. Mi jelenleg az autós ülésbe/hordozóba használjuk, de majd jövőre a sport részébe is tökéletes lesz!

2013. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :-)
2013. febr. 8. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck Malibu babakocsink van, de gyári lábzsák ahhoz sincs. A Brendonban ABC Design lábzsákot ajánlottak hozzá, megvettük, és tökéletes. Kérdezz rá, hátha jó erre is!
2013. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!