Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel készítettem Mecsek...

Reggel készítettem Mecsek Baby teát. Ezt egész nap adhatom a bébinek? Ha a 2 szopi között kínálom meg vele, az jó?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, adhatod egész nap, és jó, ha két cici között adsz neki. De tökéletes az is, ha felforralt lehűtött vizet adsz neki. És a teát se ízesítsd semmivel!
2009. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök felesleges adni neki bármit, ha szopizik, de hát Te tudod. Kislányom, amíg szopizott, soha nem igényelt egyéb más folyadékot. Ha szomjas volt, akkor is cicizett csak.
2009. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igenis kell a folyadék,nyugodtan add neki a teát. Mi is isszuk :-)
2009. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta,ne adjak neki semmi folyadékot,föleg ne teát! Ha nagyon akarok,akkor babavizet,de az is fölösleges. Pedig az én babám nagyon hasfájós,de akkor sem javasolják a teákat. Valahol olvastam,hogy tönkreteszi a bélflórát,meg a gyomorfalról lemossa az anyatejet,ami védöréteget képezne. De te tudod! Ha megissza...
2009. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!