Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik ilyen keveset...

Miért eszik ilyen keveset 4hónapos babám?

Figyelt kérdés
90 ml eszik max 120ml.anyatejes.éjszaka 2szer kel.7szer eszik egy nap.nagyon kevésnek találom
2013. febr. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom se viszi túlzásba, igaz ő már nagyobb de akkor is... Alig lehet beletukmálni valamennyit. Mindig is így evett vagy csak az elmúlt napokba? Lehet fog zavarja vagy valami.
2013. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt úgy túlaggódni. És mi lesz ha nem annyit eszik amennyit te elvársz tőle? Világvége? Nem mert annak már el kellett volna jönni 23.-án. Akkor mi a gond?
2013. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából eddig nem igazán mértem.miota mérem enyiket mérek.120ml is csak akkor ha megyek valahova és lefejem.De akkor is 2ciciből fejek annyit de csak este.ha kevés lenne sirna nem????
2013. febr. 8. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hónapos, és ő ugyanennyit eszik, mindemellett 8 és fél kiló. 4 hónaposan a maximum 90 volt, de inkább 70-eket evett.

Az első héten minden evés után mértem, és sosem evett mérhető mennyiséget, de minden héten hízott:D


Ne aggódj, neki ennyi az igénye.


A mi okos doktor bácsink mindig azt mondta, hogy az átlag kajamennyiség 400-1200g. VAn gyerek, aki napi 400g-al hízik, van amelyiknek ehhez 1200g kell.

Bízd rá a gyerekre, hidd el, hogy ő jobban tudja. Ha gyarapszik a súlya, van elég pisis pelusa, és jókedvű baba, akkor semmi gond:)

2013. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom 6 hónapos koráig napi 500ml/nap volt a max amit megevett...mégis szépen fejlődött. Most 11 hónapos és mai napig nem viszi túlzásba az evést:P Ha gyarapszik a súlya a babádnak, nem nyűgös, akkor szerintem ne aggódj:) Biztos tápláló a tejed vagy egyszerűen a babád szervezete jól hasznosítja a tápanyagokat, emiatt nincs szüksége többre:)
2013. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiam újszülött korában evett 7-szer egy nap.egyáltalán nem kevés.ennyi elég neki,ha éhes lenne,hidd el hogy a tudtodra adná.most 7 hónapos,és 4-szer eszik egy nap,és sztem jó súlya van,8300gramm,minden hónapban megvan a fél kiló hízás.Én nem aggódnék ilyenek miatt.képzeld volt olyan nap,hogy egy üveg alma-banánt evett,és az Istennek sem tudtam belediktálni még 10ml tápit sem.Hívtam is a dokit,és azt mondta,ha így na akkor vigyem be megvizsgálja,ha változik,akkor egyszerűen csak annyi volt hogy teli volt,és nem kellett neki több.
2013. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!