Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4hónapos babám nagyon keveset...

4hónapos babám nagyon keveset eszik? 70és 130 között.!

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja hogy ez nagyon kevés pedig a tápszert evés után nem fogadja el?.és után nem sír,hogy még éhes.?3óránként eszik,és a születési súlyát már megduplázta.Lehetséges,hogy ez a mennyiség neki megfelelő?
2009. szept. 3. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Ha megfelelően gyarapszik, akkor valószínűleg minden oké! Én arra tippelek, hogy elég zsíros lehet a tejed ezért jobban telíti őt!

2009. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva 6 hónapos a lányom , eddig egy kezemen meg tudnám számolni hányszor mértem mennyit eszik (akkor 100-130 körül volt)

Nem fogom ezzel idegesíteni magam, heti 1x megmárem, hogy mennyit hízott és annyi.

Eddig csak anyatejes volt, most kezdjük a kóstolgatást.

2009. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 és fél hónaposan,hasonlóan eszik a fiam. Hajnalban húzza be a 130 g-ot, nap közben kevesebbet. Anyatej és tápszer is van. Ennyi az igényük. Én már beletörődtem.mi is megdupláztuk már a születési súlyunkat.
2009. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se méregess! hallgass a szívedre. meg a babára. Ha sír szoptasd meg. ha nem sír, nem éhes. Ők még szólnak, ha vmi nem elég... Nem mindenkinek egyformák az igényei. A tápszer szerintem fölösleges, sőt...

a [link] oldalon a szoptatós történetek között volt hasonló sztori, úgy emlékszem.

2009. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeríntem nem olyan kevés ez.Nem minden baba egyforma.Az én lányom sem evett ettől többet, mégis hízott folyamatosan.Sőt szeríntem még most sem eszik egyszere sokat, pedig már 7 hós.Én már rég nem méregetem.Ha megduplázta a súlyát nem kell aggódnod, neki ennyi az igénye.Most már elég, ha hetente vagy havonta méred.
2009. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!