Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányomnak létezik...

3 hónapos kislányomnak létezik, hogy sok a gyomorsava?

Figyelt kérdés

3 hónapos babómnak létezik, hogy sok a gyomorsava?

Azért kérdezem, mert képes a következő evés előtt is pár perccel öklendezni, ami színtelen, de elég savanyú, maró szagú... Ez gyomorsav? Mit tehetnék ellene, mert elég nyűgös a kicsikém... Tápszeres...

Másnál is előfordult ilyen? Mit lehet ellene tenni???


2009. szept. 5. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónapos korunktól kűzdünk ezzel,mert akkortól adok neki tápszert,addig cicizett.Mi jóval idősebbek vagyunk(9 hós)így én már adhatok neki babakekszet és kerülnünk kell mindent ami savas pl.:őszibari,szilva,paradicsom,és a Milupa antirefluxos tápszert esszük,ami a gyomrában sűrűsödik és így nem tud annyira vissza jönni ezáltal a sav sem.
2009. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére a kajcsi nem jön vissza neki... "csak" kajcsi előtt a sima gyomorsav.

Egyébként mi is ettük a Milupa Milumil Ar-t, de szörnyű székrekedése volt tőle, nagyon hasfájós lett, így váltottunk másik Milupára.

2009. szept. 5. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom refluxos,nála 3 hónapos kora után kezdődtek a gondok ahogy abbahagyta a szopizást.Nem bukott szinte sohasem.Érdemes lenne elvinni gasztroenterológushoz.Neki nem volt elég a tápszersűrítés és tápszerváltás ,már lassan 6 hónapja gyógyszert eszik savlekötőt.Azért is javasolnám hogy nézesd meg dokival mert akár szét is marhatja a nyelőcsövét a gyomorsav,és ki is tud fekélyesedni.Nem akarlak megijeszteni nem minden esetben csinál ilyen súlyos szövődményeket mint nálunk de jobb félni mint megijedni.Szerintem.
2009. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!