Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam vissza a...

Hogy szoktassam vissza a kiságyba? Miért ilyen rossz alvó az elejétől?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom.Az első két hónapban nem aludtunk semmit mert nagy nehezen szopi után elaltattunk,letettük a kiságyba és 5 perc múlva már felkelt és kezdhettünk mindent előröl.Ezért 1 hónapja már velünk alszik,de sajnos így is sokat felkel.Tejem van elég és nem is vizes.Van néha hogy éjjel alszik 4 órát egyhuzamban de ez a ritka.Meg nagyon 'izgő-mozgón ' alszik.A cumit nem fogadja el.Mivel az ágyunkban is rossz alvó ezért visszaszoktatnám az ágyába.Azt lehet h a matraca alá a fejénél beteszek pl egy könyvet hogy ne legyen teljesen vízszintbe?Mert sokat bukik.Köszi.
2013. febr. 9. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Az mitől lehet hogy nem mély alvó?Fészkalódik szinte egész éjjel,paskolom a popsiját órákon át.. Autóba,babakocsiban nagyokat alszik meg ha rajtam van.Dehát egész nap nem aludhat rajtam! Pl most is rajtam van mert különben csak 20 percet aludna.Mit rontottam el? Köszi!
2013. febr. 9. 13:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy miért rossz alvó, azt nem lehet tudni. Rengeteg problémáik lehetnek.


Ne a matrac alá tegyed a könyvet hanem maga az ágy elsö lábai alá. Ne a fejét emeld meg neki, hanem az egész teste egy kicsit ferdén legyen.

2013. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Oké a lábai alá rakom.Remélem jó lesz.De ami nálunk viszi a pálmát az az hogy felkel délután 5kor az alvásból,7 után fürdik és 10 utánig fent van.Nagy nehezen elaltatjuk,de van hogy fél 12ig is fent van.Persze közbe eszik is.
2013. febr. 9. 13:28
 4/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
nem hasfájós? nekünk 2 hós koráig nagyon az volt és minden esténk ezzel telt amit mondasz, aztán 2 hósan hirtelen megjavult a helyzet, még most is van hogy hasfájós de már nem viseli meg annyira és tud aludni. Igaz éjjel egyszer még kelek hozzá etetni, de nem bánom mert egyből visszaalszik utána gond nélkül. Van akinél 3 hónapos koráig tart a hasfájás, hátha nálatok is hamar elmúlik, ha ez okozza...
2013. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!