Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz helyen végzi a dolgát,...

Rossz helyen végzi a dolgát, hogyan szoktassam máshová?

Figyelt kérdés
Egy 6 éves rottweiler szukáról van szó, aki mindig az udvar elejében végzi a dolgát, végül is a kapuba. Valahogy hátra kéne szoktatni, a hátsó udvarba, ahol se fű, se vendégek, senkit nem zavar, ha nincs összeszedve két hétig. Hogyan tudnám megcsinálni? A helyére nem piszkít, próbáltam azt, hogy kiengedés után bezárom a hátsó kertbe, és hagyom ott pár órát, de semmi, addig tartja vissza, amíg ki nem mehet előre az udvarba. Ötlet?
2012. okt. 7. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szidd le, ha elöl végzi el, és dicsérd, ha éppen ott, ahol kéne.
2012. okt. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elkeríted elöl, hogy ne tudjon oda menni és akkor kénytelen lesz más WC-t keresni magának. Esetleg hátul is befüvesíthetnéd, hátha az jobban tetszene neki. Vagy egyszerűen csak összeszeded utána minden nap és nem kéthetente.
2012. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: Ezt nem tudom vele megcsinálni, mert mindig csak rossz helyre csinál.

2: Elkerítés gondos lenne, mivel ott van a kocsibejáró is, meg akkor ha más nem, a kerítés tövébe végzi, ameddig elkerítettem.


Talán az lenne a legjobb, ha mától hátul lenne a helye, ott lenne éjjel nappal, oda kapna enni inni. Egyszer csak kiadja magából, aztán egy idő után hozzászokik...

2012. okt. 8. 15:46
 4/4 sippara ***** válasza:
Vagy elvihetnéd sétálni, ha már felelősséget vállaltál érte, és akkor - most figyelj, mert eszméletlenül zseniális - nem sz@rna SEHOVÁ a kertben. Persze ahhoz foglalkozni kell a kutyával, úgyhogy nyilván egyszerűbb hátra zárni, aztán előbb-utóbb úgyis maga alá szarik. Gratulálok, remélem, rád is hasonló élet vár.
2012. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!