Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam lenyelt pár gyöngyöt,...

Fiam lenyelt pár gyöngyöt, nagyon fáj a hasa mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 13:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12%
Bocsánat a kérdésért, de mért vannak a gyerek előtt gyöngyök és hol volt az anyuk????!!! Az eszem meg áll!
2013. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ÉN bevinném a kórházba más nem egy röntgent csinálnak és megnézik hol vannak a gyöngyök.
2013. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Jaj,ne riogassátok már szegényt!!!

Gyermekápolónő vagyok,és nem lesz semmi

baja,ha lenyelt pár gyöngyöt.Az már lent van.

Nem akadt meg a torkán,nem nyelte félre stb.

Nem lesz nagyobb gond vele,kikakilja majd.

Elviheted korházba,orvoshoz,ügyeletre megvizsgálják

őt,de nem kell egyből bepánikolni,attól nem lesz jobb!

2013. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Viszont az anyuka írta, hogy nagyon fáj a gyerek hasa. Ezért én is megijednék.

Annak aki felháborodott üzenem. Nem kell felelőtlennek lenni a gyerekek megtalálják a módját a butaságoknak akkor is ha fölötte állunk. Az én kisfiamnak volt egy nyuszija amit húsvétra kapott. Gyöngyből volt az orra. Mutatta nekem, megbeszéltük. Elfordult vele az asztal felé. Majd visszafordult és mutatta, hogy az ő orra is gyöngyből van. Levette a nyuszi orrát és beledugta a sajátjába. Pár pillanat volt csupán én meg azt hittem mindent látok. Két éves volt. A gégészeten ügyesen kiszedték a gyöngyöt. Nem csodálkoztak. Bármikor, bárkivel előfordulhat.

2013. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na hogy van a kisfiad?
2013. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam egy gombelemet nyelt le. Nem figyeltem rá úgy, mert a tesót szoptattam, és ennyi elég volt neki arra, hogy kiszerelje a számológépből.

Kórház, riogatás, röntgen, riogatás, majd lóadag hashajtóval kihajtották belőle.

2013. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én aztán nagyon nem vagyok az a típus, aki minden kis hülyeséggel orvoshoz rohangál, tényleg csak akkor megyek vagy viszem a gyerekemet orvoshoz, ha már nagyon muszáj, de azt hiszem ez az a helyzet, amikor valóban nem netezgetni kéne, hanem megnézetni, legalább egy röntgent csinálni. Főleg ha fáj a hasa... Igen, valószínűleg simán átmegy rajta, de NEM BIZTOS, lehet, hogy elakad valahol, bélcsavarodást, gyulladást okozhat, akár perforációt is. És az, hogy fájdalmai vannak nagyon nem jó jel. Remélem voltatok már orvosnál.
2013. febr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat, főleg a megnyugtatókat! :) Voltunk az ügyeleten, ahol semmit nem csináltak vele! Mutattam,hogy ekkora gyöngyöt nyelt le,mert láttam,hogy egy pár a kakival már távozott. Azt mondták,ha tud kakilni,akkor semmi baj nem lehet, és ha még van benne gyöngy,az ki fog jönni. A hasfájás valószínűleg az antibiotikumtól volt, amit az influenzájára kapott! A gyöngyöket pedig a tesó szobájából nyúlta le! Aki azt kérdezte hol volt anyuka, biztos nincs 2 gyereke, és el sem tudja képzelni,hogy egy pillanat elég,hogy megtörténjen a baj!
2013. febr. 10. 08:40
 19/21 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy sima ügy lett belőle. Én tényleg a hasfájás miatt aggódtam csak, de így már azért más. :) Így teljesen rendben van.
2013. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%

Én kérdeztem hogy hol volt az anyuka!


Na már most akkor írnám is 4 gyermekem van, egy három éves, egy két éves, egy újszülött, és egy 9 éves!:)


Minden lépésüket figyelem és sosem történt egyikkel sem semmi baj kedves kérdező!!!!!


Le lehet pontozni!

2013. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!