Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenyelt egy kis textildarabot...

Lenyelt egy kis textildarabot a baba! Szerintetek kikakilja? Vagy vigyem inkább orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy plüssmanónak lerágta a szarvát, kb. fél centi széles, 5 centi hosszú darabka. Hát eszembe sem jutott, hogy csak úgy lerágja :(

2012. dec. 6. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Veszélyesek a manók :)

Ki fogja kakilni, nem lesz semmi baj.

Sokkal különb dolgokat fog még lenyelni.

Emiatt ne aggódj, mert puha.

Ha valami kemény dolgot nyel le vagy éleset, akkor fordulj orvoshoz.

2012. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lenyelte, lerágta? Körülnéztél alaposan? Az nem kicsi...Mekkora a baba?
2012. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hívd fel a gyerekdokit inkább.
2012. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel sehol nem találom a hiányzó darabot, pedig a járókában kéne lennie, valószínűleg lenyelhette... 8 hónapos egyébként
2012. dec. 6. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen korban gondolom, még neki is van naponta széklete, figyeld, de ha aggódsz mégis, akkor hívd fel az orvost, hogy meddig várhatsz!
2012. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kapcsot nyelt le. Be küldtek minket a kórházba megfigyelésre. 3 nap múlva kakilta ki. Addig bent voltunk. Semmi baja nem lett. Jobban jártam volna, ha én is csak itthon figyelem. Amúgy az anyagot nem biztos, hogy észre veszed, mert szerintem azt megemészti. Nem lesz baja. Ha már le csúszott és nem fulladt meg, akkor nincs nagy gond. De ha aggódsz, keresd fel a dokit.
2012. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!