Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami nyugtató félét...

Lehet valami nyugtató félét szedni szoptatás alatt? Megne b6-ot vagy valamit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Magne b6-ot sztem lehet. De én egyértelműen azt mondom hogy orvossal konzultálj, ne arra alapozz amit itt irunk.


Megkérdezhetem hogy miért van szükséged rá?? Nem lenne elég egy orvos??

2013. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyszerűen semmi türelmem a 7 hós fiamhoz!!nem alszik és ettől kivagyok!semmit nem tudok pihenni 5 percem sincs!tudom hogy másnak sem könnyebb de ma már az is kicsúszott a számon az idegességtől hogy bárcsak ne szültem volna:((((ez így nem mehet tovább!
2013. febr. 9. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
sedatif pc, ez homeos
2013. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, sztem tényleg keress fel egy orvost. Ne szedj össze vissza mindent. Sajnálom. Esetleg a férjed vagy az anyukád nem tud segíteni egy kicsit hogy kipihenhesd magad?
2013. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a párom állandóan dolgozik még hétvégén is,anyukám pedig nincs.
2013. febr. 9. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Sedatif pc. De megpróbálhatnád azt is, ha van barátnőd, testvéred, anyósod, bárki, hogy pár órára vigyék el a gyerkőcöt, és kapcsolódj ki.
2013. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
magne b6-ot próbálnám először, hátha az is oldja kicsit a feszültséget.
2013. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!