Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek sokat ébred (8-10-15*)...

Akinek sokat ébred (8-10-15*) a babája éjszaka hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Születésétől fogva 2-3 alkalommal szopizott éjszaka, majd 3 hónaposan elkezdett hasról hátra fordulni,és egyre többet ébredni éjszaka. Azóta eltelt 2,5 hónap, már kúszik a kicsikém és négykézlábazik, valamint próbálkozik az üléssel, tegnap egyszer már siekrült is neki. Szóval nincs megállás. És az éjszaka ébredések száma csak nő és nő, ma éjszaka is legalább10x ébredt:(
2013. febr. 10. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehezen..most beteg is igy sokat sír is éjjel. 7 honapos.kb 8/10 szer ha jol van, ha rosszul mint most.... kb 10 percenként.
2013. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is nehezen bírom! Ha elringatom és le akarom tenni a kiságyba rögtön pattan a szeme és feláll! Kivagyok olyankor! De szerencsés vagyok apával mert a reggelit átveszi addig én alszom! :)
2013. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Háát,rohadtul nehezen bírom...minden este gyomorgörccsel fekszem,teljesen kivagyok,és az a legnagyobb baj,hogy nem is látom a kiutat az óránkénti ébredésekből. :(

Ismerősöktől hallom,meg itt is olvasom,gyakorin,hogy valakinek végigalussza az éjszakát a baba...legszívesebben sírvafakadnék,ha ilyet hallok,és azt érzem,hogy csak nekünk ilyen elcseszettek az éjszakáink. Kisfiam 6 hónapos,még egyetlen egy éjszakát nem aludt végig,és akkor már örülök,ha csak négyszer,ötször ébred.

2013. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kitartàs! Nincs màs! Egy rèmàlom volt, mèg napközben is keveset aludt... 18 hònapos koràig evett is egyszer, azt akkor hagytuk el... Zombivà vàltam. Sedatif PC-t mindent kipròbàltam, hiàba. Most 2 èves ès sokszor àtalussza màr vagy 1-2 èbredès mèg mindig van közben! Pihenjetek amikor tudtok meg szedjetek vitamint, Milgamma ès Supradin hogy tùlèljètek! Orvos tanàcsolta nekem mert èn segítsèg nèlkül 24 òràztam. Rettegtem minden èjszakàtòl màr...
2013. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos és ő is minidig sokat kelt. December eleje óta 10-15-ször. Éjszakánként. Én már nem is tudom, hogy, hogy bírom. De ittvagyok és még be sem diliztem. Valószinü, hogy hozzászoktam. Nekem is volt egyébként, hogy ideges voltam. De már ahoz is fáradt vagyok, hogy idegeskedjek.
2013. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam, fogzik ilyenkor extra sokszor ébred, elég nehezen bírom én is, de most meg még nehezebben, mert benyalt valami betegséget is, lázas is köhög is, extra extra sokszor ébred, tegnap éjjel 10 percenként sírt fel. Én ideges vagyok, mert fáradt vagyok, de mindig egy dologgal vigasztalom magam: BÍRD KI, NEM TART ÖRÖKKÉ. Ez is elmúlik!!
2013. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Agica792 ***** válasza:
Ti komolyan ennyiszer keltek és teszitek vissza az ágyába.Én 6 hós koráig keltem hozzá óránként és csak cicin aludt vissza,azután romlott a helyzet(most 7,5 hós) és én inkább magam mellé fektettem a nagyágyba és úgy ciciltetem amikor kell neki.Én már kezdtem kikészülni és inkább ezt a megoldást választottam mint hogy az idegességem a gyerek rovására menjen.Hát minden elismerésem annak aki reggelig ezt a mizériát csinálja.
2013. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16:47-es vagyok.

Nála teljesen mndegy, hogy hol alszik, velem vagy a szobájában, ha velem alszik akkor is felébred, meg kell itatni, kicsit csítitgatni, és úgy alszik vissza. Ergo teljesen mindegy, hogy teszek 3 lépést a szobájáig vagy sem:-)

2013. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Az utolsóval abszolút egyet értek,az én fiam is mellettem alszik a nagyágyban,így is ugyanúgy kel,van,hogy háromnegyed óra,mire visszaalszik... Bele se merek gondolni,hogy mi lenne,ha a kiságyában aludna,és át kéne hozzá mászkálnom

2013. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!